Garnek stalowy z pokrywką VENICE 24 cm, 6,2 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Uniwersalny garnek o pojemności 6,2 l - Uniwersalny garnek o średnicy 24 cm z żaroodporną pokrywką. Wymiary zewnętrzne garnka bez pokrywki: 36 x 25,5 x 14 cm, wysokość z pokrywką wynosi 18 cm, pojemność maksymalna garnka wynosi 6,2 l. Idealny do gotowania zup, duszenia mięsa, przygotowywania gulaszy oraz potraw jednogarnkowych. Garnek z serii Venice.
✅ Wykonany ze stali nierdzewnej - Garnek wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304. Jego zewnętrzna część jest polerowana na wysoki połysk. Wyposażony w pokrywkę wykonaną z żaroodpornego szkła, a jej rant i uchwyt wykonane również ze stali nierdzewnej. Wielowarstwowe dno z aluminium zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i efektywne gotowanie.
✅ Odporny na wysokie temperatury - Garnek jest odporny na wysokie temperatury, co pozwala na gotowanie, duszenie oraz pieczenie potraw. Odpowiedni do używania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych. Posiłki można przygotowywać w nim również w piekarniku do 200°C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ Pokrywka z wylewką i silikonowymi elementami do odcedzania - Pokrywka z hartowanego szkła wyposażona w praktyczną wylewkę umożliwiającą bezpieczne odlewanie wody oraz ujście pary podczas gotowania. Silikonowe elementy ułatwiają odcedzanie bez użycia ściereczek i dodatkowych akcesoriów.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Uniwersalny garnek sprawdzi się do gotowania, duszenia, pieczenia i zapiekania różnych potraw. Idealny do przygotowywania aromatycznych gulaszy, zapiekanek, zup, dań jednogarnkowych oraz pieczonego mięsa. Doskonały do codziennego gotowania w kuchni. Naczynie umożliwia również bezpośrednie serwowanie dań na stole i zapewni wygodne odcedzanie potraw.
Uniwersalny, duży garnek ze szklaną pokrywką idealny do duszenia, gotowania oraz pieczenia potraw. Praktyczna pokrywka z wylewką i silikonowymi elementami umożliwia bezpieczne odcedzanie oraz komfortowe użytkowanie. Przygotowane w nim dania są soczyste i aromatyczne. Garnek jest trwały, funkcjonalny i idealny do bezpośredniego serwowania dań na stole. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Pojemność | 6,2 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość | 25,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 2288 |
| Średnica | 24 cm |
| Długość | 36 cm |
| Waga (g) | 1870 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość z pokrywką | 18 cm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |