Garnek z pokrywką żeliwny 2w1 CAST LINE 25 cm, 4,5 l / 1,8 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Garnek żeliwny 2w1 - Kwadratowy garnek z pokrywką, która stanowi również osobne naczynie do zapiekania. Po zdjęciu pokrywki uzyskujemy dwa oddzielne naczynia. Wymiary zewnętrzne garnka bez pokrywki: 33,5 x 25 x 10 cm, wysokość z pokrywką wynosi 15 cm. Pojemność garnka wynosi 4,5 l. Pokrywka ma wymiary 33,5 x 25,5 x 5 cm i pojemność 1,8 l. Idealny do gotowania zup, duszenia mięsa, przygotowywania gulaszy oraz zapiekanek.
✅ W całości wykonany z żeliwa - Garnek wykonany z odlewu żeliwa w kolorze czarnym. Naczynia wykonane z żeliwa doskonale rozprowadzają ciepło oraz długo utrzymują wysoką temperaturę. Garnek jest solidny, masywny i niezwykle trwały.
✅ Odporny na wysokie temperatury - Garnek jest odporny na wysokie temperatury, co pozwala na gotowanie, duszenie oraz pieczenie potraw. Nadaje się do używania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych. Posiłki można przygotowywać w nim na piecu, bezpośrednio na ogniu, a także w piekarniku.
✅ Pokrywka będąca patelnią - Pokrywa garnka pełni funkcję osobnego naczynia do zapiekania i może służyć jako patelnia. Można w nim nie tylko gotować, czy zapiekać potrawy, ale także serwować bezpośrednio na stół. Każdą z części garnka można używać oddzielnie, co zwiększa jego funkcjonalność.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Garnek żeliwny sprawdzi się do gotowania, duszenia, pieczenia i zapiekania różnych potraw. Idealny do przygotowywania aromatycznych gulaszy, zapiekanek, zup, dań jednogarnkowych oraz pieczonego mięsa. Doskonały zarówno do codziennego gotowania w kuchni, pieczenia na grillu, jak i do przygotowywania posiłków podczas kempingu. Naczynie pozwala na bezpośrednie serwowanie dań, które dzięki właściwościom żeliwa długo pozostaną ciepłe.
Garnek żeliwny z pokrywką, która służy również jako osobne naczynie przydatny w każdym domu. Idealny do gotowania, pieczenia, duszenia oraz smażenia potraw. Potrawy przygotowane w garnku będą soczyste i aromatyczne. Możemy użytkować go w każdej kuchence, ale również bezpośrednio na grillu, czy ogniu. Żeliwo rozgrzewa się równomiernie i długo utrzymuje ciepło, dzięki czemu serwowane dania dłużej będą ciepłe. ❗️UWAGA! Po każdym użyciu umyć, wytrzeć suchą szmatką do sucha i natłuścić - w przeciwnym razie na naczyniu pojawi się rdza, co jest naturalnym procesem dla tego typu materiału. Naczynie nie posiada żadnych powłok typu "teflon". Regularna pielęgnacja zapobiega korozji i zapewnia długotrwałe użytkowanie naczynia. Oryginalny produkt marki Vilde z linii Cast Line. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27,5 |
| Pojemność | 4,5 l|1,8 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Szerokość | 25,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 2164.5 |
| Średnica | 25 cm |
| Długość | 33,5 cm |
| Waga (g) | 6512 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość z pokrywką | 15 cm |
| Materiał | żeliwo |
| Długość w opakowaniu (cm) | 37,5 |