Garnek z pokrywką żeliwny CAST LINE 28 cm, 5,9 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Garnek żeliwny o pojemności 5,9 l - Uniwersalny garnek żeliwny o pojemności maksymalnej 5,9 l. Wymiary zewnętrzne garnka bez pokrywki: 35,5 x 28 x 11,5 cm, wysokość z pokrywką wynosi 18 cm. Idealny do gotowania zup, duszenia mięsa, przygotowywania gulaszy oraz zapiekanek.
✅ W całości wykonany z żeliwa - Garnek wykonany z odlewu żeliwa w kolorze czarnym. Naczynia wykonane z żeliwa doskonale rozprowadzają ciepło oraz długo utrzymują wysoką temperaturę. Garnek jest solidny, masywny i niezwykle trwały.
✅ Odporny na wysokie temperatury - Garnek jest odporny na wysokie temperatury, co pozwala na gotowanie, duszenie oraz pieczenie potraw. Nadaje się do używania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych. Posiłki można przygotowywać w nim na piecu, bezpośrednio na ogniu, a także w piekarniku.
✅ Wygodne uchwyty i dopasowana pokrywka - Garnek wyposażony jest w dwa wygodne uchwyty, które zapewniają bezpieczne i komfortowe przenoszenie. Pokrywka idealnie przylega do garnka i posiada uchwyt wykonany ze stali nierdzewnej.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Garnek żeliwny sprawdzi się do gotowania, duszenia, pieczenia i zapiekania różnych potraw. Idealny do przygotowywania aromatycznych gulaszy, zapiekanek, zup, dań jednogarnkowych oraz pieczonego mięsa. Doskonały zarówno do codziennego gotowania w kuchni, pieczenia na grillu, jak i do przygotowywania posiłków podczas kempingu. Naczynie pozwala na bezpośrednie serwowanie dań, które dzięki właściwościom żeliwa długo pozostaną ciepłe.
Garnek żeliwny z pokrywką przydatny w każdym domu. Idealny do gotowania, pieczenia, duszenia oraz smażenia potraw. Potrawy przygotowane w garnku będą soczyste i aromatyczne. Możemy użytkować ją w każdej kuchence, ale również bezpośrednio na grillu, czy ogniu. Żeliwo rozgrzewa się równomiernie i długo utrzymuje ciepło, dzięki czemu serwowane dania dłużej będą ciepłe. ❗️UWAGA! Po każdym użyciu umyć, wytrzeć suchą szmatką do sucha i natłuścić - w przeciwnym razie na naczyniu pojawi się rdza. Naczynie nie posiada żadnych powłok typu "teflon". Oryginalny produkt marki Vilde z linii Cast Line. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Średnica | 28 cm |
| Długość | 35,5 cm |
| Waga (g) | 6491 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość z pokrywką | 18 cm |
| Materiał | żeliwo |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 30,5 |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 15,5 |
| Pojemność | 5,9 l |
| Waga gabarytowa (g) | 2475 |
| Szerokość | 28 cm |