Garnek żeliwny z pokrywką LITINA 23 cm, 4 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Garnek żeliwny z serii LITINA z pokrywą. Naczynie idealne do smażenia, pieczenia w piekarniku oraz na grillu. Przystosowany do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcji. Garnek o średnicy 23 cm i pojemności 4 litrów. Wymiary zewnętrzne garnka: 31 x 24 x 12 cm, wysokość z pokrywką wynosi 17 cm.
✅ ŻELIWNY - Garnek i pokrywka wykonane są z odlewu żeliwa w czarnym kolorze. Garnek jest ciężki, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury. Długo utrzymuje temperaturę oraz równomiernie ją rozprowadza, co sprawia, że potrawy gotują się szybciej.
✅ SOLIDNY - Odpowiednio użytkowany garnek posłuży nam długie lata. Po każdym użyciu umyć, wytrzeć suchą szmatką do sucha i natłuścić. Nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ UNIWERSALNY - Garnek idealnie nadaje się do przygotowywania wszelkiego rodzaju dań z mięsa i warzyw. Dania przygotowane w garnku żeliwnym mają wyjątkowy smak i aromat.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Garnek posiada wygodne uchwyty, które ułatwią użytkowanie. Posiłki można przygotowywać na kuchence, w piekarniku, na piecu oraz bezpośrednio na ogniu.
Garnek żeliwny z pokrywką przydatny w każdym domu. Idealny do gotowania, pieczenia, duszenia oraz smażenia potraw. Potrawy przygotowane w garnku będą soczyste i aromatyczne. Przydatny w trakcie różnego rodzaju spotkań, uroczystości czy imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Średnica | 23 cm |
| Długość | 31 cm |
| Waga (g) | 4568 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość z pokrywką | 17 cm |
| Materiał | żeliwo |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Pojemność | 4 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 14 |
| Szerokość | 24 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1577.33 |