Generator dymu ANCEL S100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Generator dymu do wykrywania nieszczelności Ancel S100
Ancel S100 to niezawodne urządzenie do wykrywania nieszczelności w pojazdach, które pozwala na szybkie i skuteczne diagnozowanie różnych układów samochodowych. Kompaktowy i łatwy w obsłudze, S100 sprawdzi się w warsztatach. Dzięki wykorzystaniu generowanego dymu urządzenie pozwala precyzyjnie zlokalizować źródło problemu, oszczędzając czas.
Wszechstronność zastosowania
S100 wykrywa nieszczelności w wielu układach samochodowych, takich jak układ paliwowy, wydechowy, chłodzenia czy turbosprężarki. To niezastąpione narzędzie podczas testów systemów EVAP, uszczelnień drzwi i okien, bloków silnika czy zaworów. Dzięki możliwości diagnozy nawet najtrudniej dostępnych miejsc wykrywacz sprawdza się zarówno w prostych, jak i bardziej skomplikowanych naprawach.
Precyzja i wydajność
Urządzenie generuje dym pod niskim ciśnieniem (0,5 PSI), co minimalizuje ryzyko uszkodzenia elementów układu. Wyposażone w standardowy regulator 1/2 PSI, S100 oferuje stabilną i kontrolowaną pracę, co zwiększa bezpieczeństwo diagnostyki. Dzięki zastosowaniu dymu wizualne zlokalizowanie nieszczelności jest wyjątkowo łatwe, nawet w trudno dostępnych miejscach.
Prosta obsługa
Korzystanie z Ancel S100 nie sprawi Ci problemu. Wystarczy, że wlejesz olejek mineralny, podłączysz urządzenie do źródła zasilania (12V) i włączysz generację dymu. Czas nagrzewania urządzenia trwa zaledwie 1 min, co czyni je wyjątkowo wygodnym w codziennym użytkowaniu.
Ochrona i bezpieczeństwo
S100 został zaprojektowany z myślą o trwałości i bezpieczeństwie. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz może działać w ekstremalnych temperaturach, co zwiększa jego niezawodność. Ochrona przed odwrotną polaryzacją i iskrzeniem gwarantują bezpieczną obsługę.
W zestawie
- generator dymu
- wąż
- kabel zasilania
- adapter
- wąż odprowadzający dym
| Producent | Ancel |
|---|---|
| Model | S100 |
| Wymiary | 15,5 x 11,5 x 23,5 cm |
| Natężenie przepływu | <10 l/min |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 PSI |
| Długość przewodu zasilania | 2,5 m |
| Długość węża | 2,5 m |
Dane techniczne
| Gross weight | 11600 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Ancel/5907085523712 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| HS Code | 8531103000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Zgierz |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/car_accessories/sg_car_accessories_diagnostic_tools.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 95-100 |
| Net weight | 11000 |
| Ulica producenta | MinZhi Avenue |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Długa |
| Ilość w kartonie | 8 szt. |
| Kod producenta | Ancel |
| Numer producenta | A |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 33 |
| Box width | 14,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Ancel |
| Box height | 22,50 |
| Mail producenta | saels@anceltech.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | CET PRODUCT SERVICE SP.Z O.O. |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@cetproduct.com |