Gimbal DJI X-Port 3-osiowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gimbal 3-osiowy DJI X-Port
Wysoce precyzyjny 3-osiowy gimbal, który umożliwia programistom tworzenie payloadów firm trzecich, wykorzystując pionierską technologię DJI.

Wskazówki:
1. Wymiary i konstrukcja payloadów muszą spełniać wymagania zawarte w instrukcji obsługi.
2. W fazie projektowania należy używać Payload SDK Development Kit 2.0 wraz z X-Portem.
Zawartość zestawu:
- 1x Gimbal DJI X-Port
- 1x Osłona ochronna
- 5x Śruba montażowa ramienia głównego
- 1x Śruba montażowa ramienia bocznego
- 1x Tuleja ramienia bocznego
- 1x Zaślepka ramienia bocznego
| Masa | 340g |
|---|---|
| Dopuszczalna masa ładunku użytkowego | <450g |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Moc wyjściowa | 13.6V / 2A lub 17V / 2.5A |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Dane techniczne
| Box width | 16,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Box height | 6,00 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Box length | 23,50 |
| Kraj producenta | NL |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Gross weight | 620 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/dji/6958265199974 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| HS Code | 8807300099 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_industrial_drones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Net weight | 520 |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Kod producenta | DJI |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |