Głośnik DJI AS1 Matrice 4
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głośnik AS1 dla DJI Matrice 4
Głośnik DJI AS1 oferuje imponującą moc dźwięku i duży zasięg. Ma zasięg nadawania do 300 metrów i może wytwarzać głośność do 114 decybeli w odległości 1 metra. Obsługuje nagrane wiadomości, import multimediów i konwersję tekstu na mowę. Dodatkowo posiada funkcję nadawania w czasie rzeczywistym i tłumienia echa. Głośnik i świetlenie AL1 mogą być używane niezależnie lub w połączeniu (jeden na drugim), spełniając potrzeby większej liczby scenariuszy operacyjnych.
Zawartość zestawu:
- Głośnik AS1
| Masa | 92,5 g (łącznie z uchwytem) Około 90 g (bez uchwytu) |
| Wymiary | 73×70×52 mm (dł.×szer.×wys., z uchwytem) 73×70×47 mm (dł.×szer.×wys., bez uchwytu) |
| Moc maksymalna | 15 W |
| Maksymalna głośność |
Przy 1 metrze może osiągnąć 114 decybeli (114dB@1m). Dane zmierzone w środowisku laboratoryjnym w temperaturze 25℃. Rzeczywiste warunki mogą się nieznacznie różnić w zależności od wersji oprogramowania, źródła dźwięku, konkretnego środowiska i innych czynników. Ostateczny efekt zależy od rzeczywistego użytkowania. |
| Efektywny zasięg nadawania | 300 m Dane zmierzone w środowisku laboratoryjnym w temperaturze 25℃. Rzeczywiste warunki mogą się nieznacznie różnić w zależności od wersji oprogramowania, źródła dźwięku, konkretnego środowiska i innych czynników. Ostateczny efekt zależy od rzeczywistego użytkowania. |
| Tryb transmisji dźwięku |
Nadawanie w czasie rzeczywistym (obsługa tłumienia echa*), nagrywanie, import multimediów (obsługa jednoczesnej transmisji i odtwarzania), zamiana tekstu na mowę** * Konieczność aktualizacji do najnowszego oprogramowania sprzętowego. |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Montaż | Ręcznie za pomocą uchwytu montażowego ze śrubami |
| Kompatybilność | DJI Matrice 4E/4T, DJI Matrice 4D/4TD |
Dane techniczne
| Box width | 5,50 |
| Numer producenta | 2992 |
| Box height | 10,00 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Kompatybilność | Matrice 4 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Box length | 8,00 |
| Kraj producenta | NL |
| Gross weight | 134 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/dji/6937224105812 |
| HS Code | 8518210000 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Net weight | 89 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Ilość w kartonie | 22 szt. |
| Kod producenta | DJI |
| Ulica producenta | LA |