Głośnik DJI Mavic 3 Enterprise
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głośnik DJI Mavic 3 Enterprise
Przesyła dźwięk na duże odległości, aby zwiększyć skuteczność misji ratunkowych i innych działań w sytuacjach kryzysowych. Może zapisać kilka nagrań audio i obsługuje automatyczne odtwarzanie w pętli.

Środki ostrożności
1. NIE używaj głośnika zbyt blisko ludzi lub w obszarach miejskich, gdzie skupione są struktury wrażliwe na hałas, ponieważ głośność może prowadzić do wypadków lub obrażeń.
2. Zaleca się używanie aparatury DJI RC Pro Enterprise do odtwarzania dźwięku lub importowanie źródła dźwięku dla uzyskania najlepszego efektu odtwarzania. Nie zaleca się odtwarzania dźwięków o jednej częstotliwości, takich jak alarm, aby uniknąć nieodwracalnego uszkodzenia głośnika.
| Wymiary | 114.1×82.0×54.7 |
|---|---|
| Masa | 85±2 g |
| Interfejs | USB-C |
| Moc znamionowa | 3 W |
| Efektywny dystans nadawania | 100 m @ 70 dB* |
| Maksymalne natężenie dźwięku | 110 dB @ 1 m* |
| Bitrate | 16 Kbps/32 Kbps |
| Temperatura pracy | -10° do 40° C |
Zawartość zestawu:
- 1x Głośnik DJI Mavic 3 Enterprise
Dane techniczne
| Box height | 5,00 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Kompatybilność | Mavic 3 Enterprise, Mavic 3T, Mavic 3 Multispectral |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Box length | 12,00 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Gross weight | 100 |
| Kraj producenta | NL |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| HS Code | 8518210000 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/6941565944795 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_industrial_drones.pdf |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| Net weight | 93 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Box width | 9,00 |
| Kod producenta | DJI |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |