Golarka do ubrań elektryczna bezprzewodowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Golarka do tkanin w łatwy i szybki sposób usuwa powstałe zmechacenia na odzieży. W zestawie z małą szczoteczką do oczyszczania golarki oraz osłoną na głowicę trymera. Golarka ma wymiary 14 x 6 cm.
✅ ELEKTRYCZNA - Zasilana 2x baterie AA 1,5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.
✅ SOLIDNA - Ostrze golarki wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej a obudowa golarki z tworzywa w kolorze szarym i białym.
✅ POTRÓJNE OSTRZE - Golarka dzięki potrójnemu ostrzu zapewnia maksymalną łagodność dla ubrań.
✅ POJEMNIK NA ZMECHACENIA - Golarka wyposażona jest w pojemnik do którego wpadają zebrane zmechacenia. Pojemnik w łatwy i wygodny sposób możemy opróżnić.
Przydatna golarka do tkanin pozwoli w łatwy i szybki sposób usunąć zmechacenia powstałe na swetrach, płaszczach, kocach. Użycie golarki sprawi, że tkaniny będą wyglądać jak nowe. Produkt odpowiedni jest do wszystkich ubrań. Golarka posiada dużą powierzchnię ostrzy, co ułatwi użytkowanie. Siateczka zbierająca zmechacenia posiada otwory w trzech różnych wielkościach, co ułatwi zbieranie zmechaceń w różnych rozmiarach. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 280 |
| Wysokość | 14 cm |
| Tagi | golarka do swetrów|golarka do odzieży|golarka do zmechaceń |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 133 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Rodzaj | Golarka do ubrań |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8,5 |