Haczyk wieszak metalowy czarny na przyssawkę podwójny 6,5x5,5x10 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Podwójny wieszak na przyssawkę - Haczyk na przyssawkę o wszechstronnym zastosowaniu. Mocno trzyma się powierzchni i nie odkleja się. Wieszak wyposażony jest w dwa haczyki, co umożliwia zawieszenie większej ilości przedmiotów, takich jak ręczniki, szlafroki czy akcesoria kuchenne. Wieszak ma wymiary 6,5 x 5,5 x 10 cm.
✅ Metalowy w czarnym kolorze - Haczyk wykonany z najwyższej jakości metalu malowanego proszkowo na matowy, czarny kolor. Jest wytrzymały, łatwy w czyszczeniu. Odpowiednio użytkowany posłuży nam długie lata.
✅ Łatwy montaż na przyssawkę - haczyk montowany jest za pomocą przyssawki, co pozwala na szybkie i bezproblemowe przymocowanie jej do gładkich powierzchni, takich jak kafelki lub szkło. Dzięki przyssawce wieszak jest stabilny i nie wymaga wiercenia, co chroni ściany przed uszkodzeniami. Przed montażem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić miejsce, w którym chcemy powiesić półkę.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Podwójny haczyk świetnie sprawdzi się do wieszania ręczników, ścierek, rękawic, ubrań czy szlafroków. Sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w łazience.
✅ Nowoczesny design - Czarne, matowe wykończenie i minimalistyczny wygląd wieszaka doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, dodając elegancji zarówno w łazience, jak i w kuchni.
Wieszak na przyssawkę o uniwersalnym zastosowaniu. Posiada dwa haczyki, które pozwolą na komfortowe odwieszenie ręczników. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Ma uniwersalny wygląd i będzie pasował do każdego wnętrza. Znajdzie wiele zastosowań w domu. Przed przyklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na której przyssawka ma być użyta, jest gładka i czysta. Oryginalny produkt holenderskiej marki Bathroom Solutions. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 133.33 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 6,5 cm |
| Waga (g) | 65 |