Haczyk wieszak samoprzylepny bambusowy metalowy czarny 5x3,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Praktyczny haczyk ścienny - Praktyczny wieszak ścienny w formie pojedynczego haczyka. Idealny do zawieszania ręczników, ubrań, torebek czy akcesoriów. Sprawdzi się w łazience, kuchni, przedpokoju lub garderobie. Wieszak ma wymiary 5 x 3,5 cm.
✅ Wykonany z drewna bambusowego i metalu - Haczyk wykonany jest z drewna bambusowego oraz metalu malowanego na czarny kolor. Odpowiednio użytkowany posłuży nam długie lata.
✅ Łatwy montaż bez wiercenia - Wieszak montowany jest do ściany za pomocą kleju, bez potrzeby użycia narzędzi czy wiercenia. W zestawie znajdują się specjalne naklejki, które należy przymocować na haczyku i ścianie, a następnie pozostawić na 72 godziny przed pierwszym użyciem, aby zapewnić mocne i trwałe przyleganie. Przed montażem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić miejsce, w którym chcemy powiesić haczyk.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Haczyk świetnie sprawdzi się do wieszania ręczników, ścierek, rękawic, ubrań czy szlafroków. Sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w łazience.
✅ Nowoczesny design - Okrągła podstawa z bambusa w połączeniu z czarnym, metalowym haczykiem tworzy elegancki i nowoczesny wygląd. Pasuje do każdego wnętrza, dodając elegancji.
Wieszak montowany na klej o uniwersalnym zastosowaniu. Posiada haczyk, który pozwoli na komfortowe odwieszenie ręczników lub ścierek. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Ma uniwersalny wygląd i będzie pasował do każdego wnętrza. Znajdzie wiele zastosowań w domu. Przed przyklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na której klej ma być użyty, jest gładka i czysta. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6,7 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Materiał | drewno bambusowe |
| Waga gabarytowa (g) | 42 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 3,5 cm |
| Długość | 5 cm |
| Waga (g) | 22 |