Haczyk wieszak samoprzylepny stalowy 1,8x2,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ MOCNY - Haczyk samoprzylepny o wszechstronnym zastosowaniu. Mocno trzyma się powierzchni i nie odkleja się. Haczyk ma mini, prostokątny kształt i wymiary 1,5 x 2,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości, matowej stali nierdzewnej. Jest wytrzymały i solidny. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ PRAKTYCZNY - Haczyk świetnie sprawdzi się do wieszania małych ręczników czy ściereczek. Przyda się zarówno w kuchni, jak i w łazience.
✅ UNIWERSALNY - Wieszak ma uniwersalne zastosowanie. Przydatny w każdym domu. Jest samoprzylepny, doskonale nadaje się na płaskie powierzchnie takie jak szyba, lustro, płaskie kafelki czy płyta meblowa.
✅ ŁATWY W MONTAŻU - Niezwykle łatwy w montażu, bez potrzeby wiercenia dziur w ścianie. Przed przyklejeniem należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić powierzchnię.
Prostokątny, mini wieszak samoprzylepny o uniwersalnym zastosowaniu. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Ma uniwersalny wygląd i będzie pasował do każdego wnętrza. Znajdzie wiele zastosowań w domu. Doskonale sprawdzi się do wieszania ściereczek kuchennych czy ręczniczków. Haczyk pozwoli nam na bezinwazyjny montaż. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga gabarytowa (g) | 0.33 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Długość | 1,5 cm |
| Waga (g) | 5 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Rodzaj | Wieszak samoprzylepny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |