Hub UGREEN CM195 6-portowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter HUB UGREEN CM195 USB-C do HDMI, 2x USB-A 3.0, SD/TF, PD
Zwiększ funkcjonalność swojego portu USB-C przy pomocy adaptera UGREEN. Urządzenie posiada 2 wejścia USB 3.0 A, dwa USB-C - jeden z nich to port PD, Wejście HDMI 4K, oraz czytniki kart SD, oraz TF.
Szeroka kompatybilność
Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku nowoczesnych urządzeń wyposażonych w port USB-C, między innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, Samsung S10, Dell XPS15, Micosoft Surface Go.
Plug & Play
Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie. Istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z karty SD oraz TF.
Niezawodna ochrona
Urządzenie posiada szereg zabezpieczeń chroniących przed niespodziewanymi sytuacjami takimi jak zwarcie, przetężeniem lub przepięciem. Niezawodna ochrona zawsze i wszędzie.
Koniec z ograniczeniami
Aby podzielić się zdjęciami z aparatu, nie potrzebujesz już komputera. Wystarczy podpiąć adapter do smartfona i cieszyć się możliwością dzielenia się nimi z całym światem.
Prędkość, na którą zasługujesz
Urządzenie jest w stanie przesyłać prąd o mocy 100W. Nie musisz się martwić, że korzystając innych funkcji adaptera, nie będziesz w stanie zasilić macbooka. Co więcej, swoje dane prześlesz z prędkością aż 5 Gbps, więc nie nie będziesz tracić czasu na czekanie.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CM195 |
| Wtyczka | USB-C |
| Porty | 2x USB 3.0, 1x USB-C, 1x TF, 1x SD, 1x HDMI, 1x USB-C (PD) |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Prędkość transferu | do 5 Gb/s |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 11,5 × 3,4 × 1,3 cm |
Dane techniczne
| HS Code | 8543709099 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Obudowa | Aluminiowa |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_hubs.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rozdzielczość HDMI | 4K*2K/30Hz |
| Net weight | 118 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Prędkość transferu | 5Gbps |
| Ilość w kartonie | 75 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Wyjście | 2*USB 3.0 A+USB-C+HDMI+SD/TF+PD, do jednoczesnego użytku |
| Box width | 11,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Rodzaj portów | USB-C, HDMI, USB-A, Inne |
| Wymiary | 115x34x13mm |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Wejścia | USB-C |
| Box length | 19,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Liczba portów | 7 |
| Gross weight | 120 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6941876212149 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Funkcja ładowania | Tak |