Hub UGREEN CM481 7-portowy (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub 7w1 USB 3.0 UGREEN CM481
Chcesz zwiększyć możliwości swojego komputera? Teraz to możliwe! Hub UGREEN CM481 zapewnia 7 portów USB 3.0, z czego 4 umożliwiają szybkie ładowanie BC 1.2. Za jego pomocą możesz też przesyłać pliki z prędkością do 5 Gbps. Produkt jest przyjazny użytkownikom, wydajny, lekki i łatwy w transporcie. W skład zestawu wchodzi też zasilacz z kablem USB-C.
Przesyłaj pliki w mgnieniu oka
Nie trać czasu na przedłużające się oczekiwanie, aż potrzebne Ci zdjęcia, dokumenty czy filmy zostaną przesłane między wybranymi urządzeniami. Hub CM481 umożliwia transfer danych z prędkością sięgającą 5 Gbps. To oznacza, że 1 GB plików można przenieść już w około 3 sekundy! Po prostu podłącz dysk USB do wybranego portu i w kilka chwil skopiuj wszystko, czego potrzebujesz!
4 porty do ładowania
Hub umożliwia nie tylko szybkie przesyłanie plików, ale też szybkie ładowanie BC 1.2 - pozwalają na to aż 4 z 7 dostępnych portów. Zestaw zawiera zasilacz sieciowy DC 12 V / 2 A, który może stanowić stabilne źródło energii dla podłączonych urządzeń. Dzięki temu bez przeszkód naładujesz nawet 4 sprzęty jednocześnie!
Szeroka kompatybilność
Ułatw sobie pracę z komputerem. Hub UGREEN CM481 wyróżnia się szeroką kompatybilnością. Umożliwia wygodne korzystanie z takich sprzętów jak na przykład mysz, pamięć USB, klawiatura czy drukarka. Możesz też podłączyć do niego konsolę PlayStation 4 lub PlayStation 5! Urządzenie jest również kompatybilne z popularnymi systemami operacyjnymi takimi jak Windows, Mac OS oraz Linux.
Niezawodne działanie
Porty USB hubu CM481 pracują niezależnie, a za jego wydajne działanie odpowiada chip GL3510. Możesz więc wygodnie korzystać z różnych urządzeń, nie obawiając się zakłóceń lub innych problemów. Co więcej, każdy port został wyposażony w niezależny przełącznik oraz niebieski wskaźnik LED, który dostarczy Ci informacji dotyczących jego statusu. Produkt jest też zabezpieczony między innymi przed zwarciem i przegrzaniem.
Kompaktowy i przenośny
Możesz bez problemu zabrać ze sobą adapter do pracy, na uczelnię lub na wakacje i korzystać z niego, gdy będzie Ci potrzebny. Urządzenie jest wyjątkowo kompaktowe i lekkie - waży tylko 260 g. Z łatwością znajdziesz dla niego miejsce w plecaku, w torebce lub w torbie na laptopa.
W zestawie
- Hub USB 3.0
- Kabel USB-C (1 m)
- Adapter zasilania
- Instrukcja obsługi
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CM481 |
| Wejście | USB-C |
| Wyjście | 7x USB 3.0 |
| Źródło zasilania | 1x DC 5,5 mm, 12 V ±5% |
| Standard zasilania | DC 12 V 2 A |
| Prędkość transmisji | Do 5 Gbps |
| Szybkie ładowanie | BC 1.2 (dostępne tylko dla portów USB 3.0 od nr 4 do nr 7) |
| Wymiary | 11,4 x 4,8 x 2,3 cm |
| Długość kabla | 1 m |
| Waga | 260 g |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_hubs.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 250 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 48 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Rodzaj portów | USB-C, USB-A |
| Box width | 11,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box height | 5,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Box length | 12,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 320 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8471800000 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |