Hub UGREEN CM639 8w1 USB-C 2x HDMI DP 4K 60Hz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub USB-C Ugreen CM639, 2x HDMI, DP, 2x USB, 2x USB-C 3.2 10Gbps, PD, 4K 60Hz
Ugreen CM639 to 8-portowy hub USB-C, który oferuje dwa wyjścia HDMI, jedno DisplayPort, dwa porty USB-A i dwa USB-C w standardzie 3.2 Gen 2 o przepustowości do 10 Gb/s oraz port ładowania Power Delivery o mocy do 100 W. Obsługuje obraz 4K przy 60 Hz z HDR oraz potrójne wyświetlanie w trybie 4K@30Hz. Dzięki kompatybilności z systemami Windows i macOS idealnie sprawdzi się w pracy na kilku monitorach.

Obsługa wielu monitorów
Hub umożliwia jednoczesne podłączenie nawet trzech monitorów – dwa przez HDMI i jeden przez DisplayPort. Obsługuje taie konfiguracje jak pojedynczy ekran 4K@60Hz, podwójny 4K@60Hz oraz potrójny 4K@30Hz. Na komputerach z systemem Windows możliwe są tryby rozszerzenia lub kopiowania obrazu, a macOS obsługuje tryby lustrzane lub z jednym rozszerzeniem.

Wideo w 4K i HDR
Każdy z portów wideo (HDMI1, HDMI2, DP) obsługuje maksymalnie 4K@60Hz z HDR, co pozwala na przesyłanie wyraźnego i szczegółowego obrazu. Dzięki temu hub świetnie sprawdzi się podczas edycji materiałów wideo, pracy z grafiką lub prowadzeniu prezentacji.

Szybki przesył danych
Dwa porty USB-A 3.2 Gen 2 i dwa USB-C 3.2 Gen 2 oferują prędkość transmisji do 10 Gb/s. Hub umożliwia więc szybkie kopiowanie dużych plików i pozwala na komfortową pracę z zewnętrznymi nośnikami danych i akcesoriami biurowymi.

Zasilanie PD 100 W
Port zasilania Power Delivery obsługuje moc wejściową do 100 W i przekazuje do 85 W do komputera. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne ładowanie laptopa i korzystanie z innych funkcji hubu bez obniżenia wydajności ładowania.

Kompatybilność z laptopami
Model Ugreen CM639 współpracuje z szeroką gamą laptopów różnych producentów, m.in. Apple, Dell, Lenovo, HP, ASUS, Xiaomi, Razer, Google i Microsoft. Lista kompatybilnych modeli obejmuje wiele najnowszych urządzeń od 2015 roku wzwyż, co zapewnia szerokie zastosowanie w środowiskach domowych i profesjonalnych.

| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | CM639 |
| Kod producenta | 35625 |
| HDMI 1 | 4K@60Hz, HDR (maks.) |
| HDMI 2 | 4K@60Hz, HDR (maks.) |
| DP | 4K@60Hz, HDR (maks.) |
| 2× USB-C 3.2 Gen 2 | do 10 Gb/s |
| 2× USB-A 3.2 Gen 2 | do 10 Gb/s |
| Port PD | do 100 W (szybkie ładowanie) |
| Materiał | stop aluminium |
| Długość przewodu | 30 cm |
Dane techniczne
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Rodzaj portów | USB-C, HDMI, USB3.0 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Box length | 22,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 250 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876236251 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_hubs.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 233 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Kolejna dostawa | 29.04.2026 |
| Box width | 13,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |