Hub UGREEN Revodok CM418 5w1 (szary)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub / Adapter Ugreen CM418 USB-C do 2x USB, HDMI 4K 30 Hz, RJ45 1Gbps, PD 100W (szary)
Rozszerz możliwości swojego komputera. Adapter Ugreen CM418 oddaje do Twojej dyspozycji aż 5 portów – port szybkiego ładowania USB-C PD, 2 porty USB-A 3.0, port HDMI obsługujący wyświetlanie obrazów w rozdzielczości 4K oraz port RJ45, który pozwala na stabilne połączenie z Internetem (do 1000 Mbps). Produkt wyróżnia się także szeroką kompatybilnością.
Niezawodne połączenie z Internetem
Ciesz się szybkim połączeniem, kiedy pracujesz, przeglądasz media społecznościowe, oglądasz filmy lub grasz w gry. Adapter został wyposażony w port RJ45, który zapewnia imponującą prędkość na poziomie nawet 1000 Mbps. Zapomnij o opóźnieniach, wolnym pobieraniu plików czy uciążliwym buforowaniu wideo!
Wysoka jakość obrazu
Przygotuj się na prawdziwą wizualną ucztę. Port HDMI adaptera umożliwia wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K, dzięki czemu oglądane materiały wideo będą idealnie płynne, wyraźne i nasycone szczegółami. To jednak nie wszystko. Produkt oddaje do Twojej dyspozycji dwa tryby wyświetlania – kopia lustrzana lub rozszerzenie obrazu z monitora na telewizor czy projektor.
Szybkie ładowanie PD
Nie obawiaj się, że Twój laptop odmówi Ci posłuszeństwa podczas pracy lub w kluczowym momencie rozgrywki. Adapter został wyposażony w port USB-C, który obsługuje szybkie ładowanie PD 100 W. Możesz więc w mgnieniu oka naładować niezbędny sprzęt i cieszyć się jego niezawodną pracą!
2 porty USB-A 3.0
Często przesyłasz pliki między urządzeniami? Adapter Ugreen przyda Ci się również do tego! Porty USB-A 3.0 urządzenia pozwalają na szybki transfer danych z prędkością do 5 Gbps. Zapomnij o długim oczekiwaniu! Co więcej, gniazda USB-A umożliwiają także podłączanie dodatkowych sprzętów do laptopa, komputera lub smartfona z funkcją OTG. Za ich pomocą bez trudu podepniesz na przykład mysz, dysk twardy albo klawiaturę!
Szeroka kompatybilność
Adapter Ugreen jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami, takimi jak na przykład laptopy, komputery, tablety, a nawet smartfony. Bez problemu współpracuje również z popularnymi systemami operacyjnymi, w tym macOS, Windows i Linux. Wystarczy podłączyć go do wybranego sprzętu za pomocą zintegrowanego kabla USB-C!
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | 10919B |
| Dostępne porty | 2x USB 3.0, 1x USB-C, 1x RJ45, 1x HDMI |
| Maks. rozdzielczość wideo | 4K |
| Prędkość transmisji (Ethernet) | Do 1000 Mbps |
| Moc ładowania (USB-C) | PD 100 W maks. |
| Prędkość transmisji (USB-A) | Do 5 Gbps |
| Materiał | Aluminium + PVC |
| Długość kabla | 20 cm |
| Kompatybilność | macOS, Windows, Linux |
Dane techniczne
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_hubs.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 110 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 75 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 29.04.2026 |
| Box width | 11,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Rodzaj portów | USB-C, HDMI, USB-A, RJ45 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 110 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |