Hub ładowania DJI Matrice 4D 240W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub ładowania akumulatorów DJI Matrice 4D 240W
Hub ładowania może być używany z adapterem zasilania DJI 240W lub przenośnymi stacjami zasilającymi DJI Power 1000 i umożliwia podłączenie trzech akumulatorów Matrice 4D Series jednocześnie oraz ładowanie ich sekwencyjnie od najwyższego do najniższego poziomu naładowania.
Dostępne są 2 tryby ładowania akumulatorów ‒ standardowy i „Ready-to-Fly”. W trybie standardowym każdy akumulator jest ładowany sekwencyjnie do 100%. Tryb Ready-to-Fly ładuje każdy akumulator do 90% po kolei i utrzymuje ten poziom, aby umożliwić natychmiastowe użycie.
W zestawie
- Hub ładowania akumulatorów DJI Matrice 4D 240W
- Kabel SDC do szybkiego ładowania
| Model | CHX230-240 |
|---|---|
| Moc wejściowa | SDC: od 16,8 V do 25,5 V, 12,1 A |
| Moc znamionowa | 240 W |
| Typ ładowania | Sekwencyjne ładowanie 3 akumulatorów Obsługa trybu standardowego (100% SOC) i trybu gotowości do lotu (90% SOC) |
| Kompatybilne akumulatory | DJI Matrice 4D/TD - BPX230-6768-22.14 |
| Kompatybilny adapter zasilania | Adapter zasilania DJI 240W |
| Temperatura ładowania | 5° do 40° C |
Dane techniczne
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Box width | 10,00 |
| Kraj producenta | NL |
| Box height | 3,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/dji/6937224106352 |
| Box length | 30,50 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Gross weight | 260 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| HS Code | 8504406090 |
| Ulica producenta | LA |
| Net weight | 170 |
| Numer producenta | 2992 |
| Kod producenta | DJI |
| Ilość w kartonie | 6 szt. |