Hub ładujący DJI Mavic 3 Enterprise
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka HUB DJI Mavic 3 Enterprise
Hub ładowania DJI Mavic 3 Enterprise zasilany z przenośnej ładowarki 100W lub ładowarki samochodowej, umożliwia ładowanie do trzech akumulatorów, w kolejności od najbardziej naładowanego do najmniej naładowanego, co znacznie zwiększa efektywność ładowania.

Środki ostrożności
- Zaleca się użycie ładowarki DJI USB-C Power Adapter (100W) z zestawu, aby zapewnić stabilne zasilanie.
- Hub ładujący jest kompatybilny tylko z akumulatorami BWX260-5000-15.4. NIE próbuj używać huba ładującego z innymi modelami akumulatorów.
- Umieść hub ładujący na płaskiej i stabilnej powierzchni, gdy jest używany. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio zaizolowane, aby zapobiec zagrożeniu pożarowemu.
- NIE próbuj dotykać palcami metalowych pinów na obudowie akumulatora.
- Wyczyść metalowe zaciski na obudowie baterii czystą, suchą szmatką, jeśli pojawi się na nich zauważalny osad.
Zawartość zestawu:
- 1x Ładowarka HUB
| Wymiary | 150×55×28 mm |
|---|---|
| Masa | 116 g |
| Temperatura pracy | 5° to 40° C |
| Wejście | <5-20 V, maksymalnie 5 A |
| Czas ładowania | Około 1h 10min |
| Kompatybilność | Akumulatory DJI Mavic 3, Mavic 3 Cine, Mavic 3 Enterprise, Mavic 3 Thermal |
Dane techniczne
| HS Code | 8504405590 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/DJI/6941565944849 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_industrial_drones.pdf |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| Net weight | 118 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Kod producenta | DJI |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Box width | 6,00 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
| Box length | 15,50 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Gross weight | 200 |
| Kraj producenta | NL |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |