Hub ładujący DJI Mavic 4 Pro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub ładowania równoległego do DJI Mavic 4 Pro
Hub ładowania przeznaczony dla DJI Mavic 4 Pro to przydatne narzędzie dla operatorów, którzy chcą zoptymalizować czas przygotowań do lotu. Umożliwia ładowanie do trzech inteligentnych akumulatorów, zarówno jednocześnie, jak i sekwencyjnie. W połączeniu z zasilaczem DJI 240 W ładowanie jednego akumulatora trwa około 51 minut, natomiast pełne naładowanie trzech zajmuje około 90 minut. To świetne rozwiązanie dla osób pracujących w dynamicznych warunkach! Uwaga: zasilacz nie wchodzi w skład zestawu.
Dodatkowa funkcjonalność – powerbank i akumulacja energii
W połączeniu z naładowanymi akumulatorami hub może służyć jako powerbank o mocy do 100 W, umożliwiając zasilanie innych urządzeń przez port USB-C – takich jak smartfon, tablet czy komputer. Dodatkowo wyposażono go w funkcję akumulacji energii, która pozwala na przekierowanie dostępnej mocy z kilku akumulatorów do jednego – o najwyższym poziomie naładowania. To idealna opcja w sytuacjach, gdy nie ma możliwości skorzystania z klasycznego źródła zasilania.
| Producent | DJI |
|---|---|
| Kod producenta | CP.MA.00000839.01 |
| Wejście | Port USB-C: 5–20 V, do 5 A; Port Mini SDC: 11,2–17,6 V, do 15 A; |
| Wyjście | Port akumulatora: 10–17,2 V, do 12 A; |
| Moc znamionowa | Port USB-C: Do 100 W; Port Mini SDC: Do 240 W / 15 A; |
| Kompatybilność | Inteligentny akumulator do DJI Mavic 4 Pro, Zasilacz DJI Mavic 240 W, Zasilacz DJI 100 W USB-C |
Dane techniczne
| Kraj producenta | NL |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Box length | 15,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/DJI/6937224109971 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| Gross weight | 230 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| HS Code | 8504406090 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_drone_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Net weight | 175 |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Kod producenta | DJI |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Ilość w kartonie | 12 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Typ produktu | Kable i ładowarki |
| Box width | 12,00 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Seria Mavic | DJI Mavic 4 Pro |
| Box height | 5,50 |