Huśtawka ogrodowa dla dzieci 42x17 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Dziecięca huśtawka ogrodowa - Huśtawka w formie deski dla dzieci od 3 roku życia. Wymiary huśtawki: 42 x 17 x 8,5 cm. Maksymalne obciążenie huśtawki wynosi 75 kg.
✅ Wytrzymała konstrukcja - Siedzisko huśtawki wykonane z najwyższej jakości tworzywa w zielonym kolorze. Huśtawka jest wygodna i stabilna. Profilowane siedzisko zapewnia wygodę i stabilność podczas huśtania. Jego ergonomiczny kształt minimalizuje ryzyko zsunięcia się, co jest szczególnie ważne dla bezpieczeństwa dzieci. Użyte materiały zapewnią odporność na deszcz i wilgoć.
✅ Idealna na zewnątrz - Huśtawka jest przeznaczona do zawieszenia na zewnątrz. W zestawie liny mocujące huśtawkę na hakach. Linki zakończone są metalowymi zawieszkami, które pozwolą nam zawiesić lub zdjąć huśtawkę. Lina jest gruba ma średnicę 1 cm i długość 170 cm.
✅ Łatwy montaż - Huśtawka jest łatwa w użytkowaniu, wystarczy ją zawiesić na hakach (brak haków montażowych w zestawie). Idealna do zamontowania w gotowych konstrukcjach placów zabaw, ale również bezpośrednio na drzewie.
✅ Zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy - Huśtawka zapewni dzieciom długie godziny wspaniałej zabawy na powietrzu. Może stanowić wyposażenie przydomowego placu zabaw, świetnie sprawdzi się zawieszona w ogrodzie.
Huśtawka ogrodowa w formie deski. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia. Zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. Huśtawka jest łatwa w montażu. Liny huśtawki są wyposażone w regulowane mocowania, które pozwalają dostosować wysokość siedziska do potrzeb użytkownika oraz do warunków otoczenia. Solidnie wykonana posłuży długie lata. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 170 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1532.67 |
| Grubość | 8,5 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 42 cm |
| Waga (g) | 730 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 44,5 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 11,5 |