Joystick PXN PXN-2113 PRO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Joystick PXN-2113 PRO Flight control
PXN-2113 PRO to realistyczny joystick do gier lotniczych i wojennych, który wprowadzi Twoją rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Poczuj się jak za sterami samolotu dzięki realistycznemu systemowi wibracji i niezwykłej precyzji. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows XP, 7, 8 oraz 10.
Wysoka funkcjonalność
Drążek został zaprojektowany tak, by odwzorowywać funkcjonalność prawdziwych odpowiedników. 8-kierunkowy Hat Switch pozwala na szybką zmianę punktu widzenia czy perspektywy w grze. Posiada także wbudowaną przepustnicę, przycisk zwalniający ogień w grze oraz 12 programowalnych przycisków. Dzięki gumowej przyssawce kontroler pozostanie na swoim miejscu na biurku, tym samym nie naruszając skupienia gracza.
Stworzony do gier lotniczych i wojennych
Spędzasz długie godziny w grach typu War Thunder, Flight Simulator, World of Tanks czy World of Warplanes? Z tym joystickiem wejdziesz no nowy poziom immersji swoich ulubionych produkcji. Masz to na wyciągnięcie ręki!
Więcej realizmu
PXN-2113 PRO wyposażono w silnik wibracyjny, który wspomaga realizm odczuć z pola walki. Co więcej, precyzja i wykorzystanie spust do ognia ciągłego jeszcze bardziej podniesie satysfakcję z rozgrywki i pozwoli Ci wejść w skórę pilota tak, jak nigdy przedtem.
| Producent | PXN |
|---|---|
| Model | PXN-2113 PRO |
| Natężenie robocze | 20mA |
| Napięcie robocze | 5V |
| Liczba przycisków | 12 (wszystkie programowalne) |
| Wibracje | TAK |
| Przepustnica | Wbudowana |
| Długość kabla | 1,8m |
| Wymiary | 225x190x250 mm |
| Waga | 495g |
| Kompatybilność | Windows XP / 7 / 8 / 10 |
Dane techniczne
| Mail producenta | sales@e-pxn.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | PXN |
| Kolejna dostawa | 24.04.2026 |
| Kompatybilność | Nintendo Switch, PC, Smartphone, PS3 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | EUREP GmbH |
| Ostatnia dostawa | 02.04.2026 |
| Box length | 22,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/PXN/6948052901026 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | eurep@eurep-gmbh.com |
| Gross weight | 740 |
| HS Code | 8471607000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gaming/sg_gaming_gamepads_and_steering_wheels.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 1701-1706 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Ingolstadt |
| Net weight | 500 |
| Ulica producenta | Xixiang |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 85051 |
| Ilość w kartonie | 8 szt. |
| Kod producenta | PXN |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Unterlettenweg |
| Box width | 19,00 |
| Podnumer producenta | (01) |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1a |
| Box height | 24,50 |