Kabel BASEUS Cafule USB-A-micro USB 2m (czerwono-czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel Baseus z serii Cafule
Kabel USB - micro USB marki Baseus o wzmocnionej konstrukcji. Obsługuje szybkie ładowanie oraz wymianę danych do 480mb/s (np. z komputerem). Przy dwustronnym złączu Micro USB nie musimy się martwić przy podłączaniu kabla do urządzenia. Kabel obsługuje szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Chipset sterujący dopasowuje natężenie prądu do urządzenia, chroniąc je przed uszkodzeniem. Nylonowy oplot wzmacnia kabel i zapobiega jego plątaniu. Posiada również osłonę z PVC w miejscu wlotu przewodu do obudowy złącza. W zestawie pasek na rzep który ułatwia przechowywanie kabla.
| Producent | Baseus |
| Model | Baseus cafule Cable USB For Micro 1.5A 2M Red+Black |
| Kod produktu | CAMKLF-C91 |
| Materiał | TPE, aluminium, nylon |
| Długość | 200 cm |
| Prąd wyjściowy | do 1.5A |
| Kolor | Czerwono - Czarny |
| Kompatybilność | Urządzenia z portem Micro USB |
Dane techniczne
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 2008 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | Bantian |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40237 |
| Net weight | 36 |
| Numer producenta | Building B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Grafenberger |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Baseus |
| Podnumer producenta | 2nd Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 277 |
| Box width | 7,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Baseus |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | care@baseus.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.de |
| Długość (m) | 2 |
| Gross weight | 58 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Baseus/6953156280373 |