Kabel ECOFLOW MC4 przedłużający 2m zestaw 2 szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 2x Kabel przedłużający do paneli fotowoltaicznych MC4 2m
Zestaw dwóch kabli przedłużających MC4 o długości 2 m każdy został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach w systemach fotowoltaicznych. Przewody jednożyłowe wykonane z wielodrutowej miedzi cynowanej oferują wysoką elastyczność, a ich konstrukcja opiera się na bezhalogenowym tworzywie sieciowanym. Odpowiadają one normom PN-EN 50618 i PN-EN 60228, zapewniając odporność na ogień, promieniowanie ultrafioletowe UV, ozon oraz zmienne warunki atmosferyczne.
Trwałość na lata
Dzięki zastosowaniu powłoki odpornej na promieniowanie UV i wpływ środowiska zewnętrznego przewody mogą być układane nie tylko wewnątrz i na zewnątrz budynków, ale także bezpośrednio w ziemi. Są odporne na hydrolizę, działanie amoniaku, kwasów i zasad, co przekłada się na długi okres eksploatacji, wynoszący aż 25 lat. Kable zachowują pełną funkcjonalność w szerokim zakresie temperatur – od -40°C do +90°C podczas pracy z możliwością działania w warunkach 120°C przez maksymalnie 20 000 godzin.
Przemyślana konstrukcja
Zestaw oparty na przewodzie typu H1Z2Z2-K zapewnia napięcie pracy 1,5 kV (1,8 kV) prądu stałego zgodnie z normą EN 50618 oraz napięcie znamionowe 1,0/1,0 kV prądu przemiennego AC. Przewody mają przekrój żyły 6 mm² i średnicę zewnętrzną 6,2 mm. Ich rezystancja żyły przy 20°C wynosi maksymalnie 5,09 mΩ/m, a izolacji minimum 580 MΩ/km. Złącza MC4 umożliwiają szybkie i bezpieczne podłączenie do instalacji fotowoltaicznej.
W zestawie:
- Kabel MC4 (2 m) x2
| Producent | ADELID® Sp. z o.o. |
|---|---|
| Kod producenta | XS6-2M-RED-BLACK |
| Rodzaj przewodu | H1Z2Z2-K |
| Długość kabla | 2 m |
| Napięcie znamionowe | 1,0/1,0 kV AC |
| Napięcie pracy | 1,5 kV (1,8 kV) DC, zgodny z EN 50618 |
| Rezystancja izolacji | ok. 1000 MΩ/km |
| Napięcie probiercze (50Hz) | 6500 V (AC) |
| Znamionowy przekrój żyły | 6,00 mm² |
| Średnica zewnętrzna przewodu | 6,2 mm |
| Maksymalna średnica pojedynczego drutu w żyle | 0,31 mm |
| Nominalna grubość ścianki izolacji | 0,7 mm |
| Nominalna grubość ścianki powłoki | 0,8 mm |
| Maks. rezystancja żyły przy 20°C | 5,09 mΩ/m |
| Min. rezystancja izolacji przy 20°C | 580 MΩ/km |
| Obciążalność prądowa | zgodnie z EN 50618 |
| Odporność na ozon oraz warunki atmosferyczne | zgodnie z EN 50618 |
| Odporność na promieniowanie UV | zgodnie z EN 50618 |
| Odporność na ogień | PN-EN 60332-1, LSOH |
| Przewidywany okres eksploatacji | 25 lat |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/energy/sg_energy_photovoltaiv_panels.pdf |
| Ulica producenta | Fuyuanyi |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Doubravice |
| Kod producenta | EcoFlow |
| Numer producenta | 1 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 110 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | EcoFlow |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo - rodzaj ostrzeżenia |
| Mail producenta | support.en@ecoflow.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | EcoFlow Europe s.r.o. |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support.en@ecoflow.com |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/EcoFlow/079539 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | CZ |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Pardubice |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 533 53 |