Kabel HDMI 1.4 UGREEN HD101, FullHD 60Hz, 10m (czarno-żółty)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI 1.4 UGREEN HD101, FullHD 60Hz, 10m (czarno-żółty)
W dzisiejszym świecie technologii wysoka jakość obrazu i elastyczność połączeń stanowią klucz do satysfakcjonującego użytkowania elektroniki. Kabel HD101 UGREEN, spełnia te oczekiwania w imponujący sposób, oferując doskonałą jakość obrazu i wiele funkcji, które przeniosą Twoje doświadczenie na wyższy poziom.
Przemyślana budowa
Rozdzielczość 4K przy 60Hz zapewnia szczegółowy, ostry i płynny obraz, co jest kluczowe zarówno podczas rozrywki, jak i pracy. Dzięki zastosowaniu interfejsu HDMI 1.4 kabel HD101 zapewnia doskonałą synchronizację obrazu i dźwięku. To oznacza, że możesz cieszyć się filmami, grami i innymi treściami multimedialnymi bez obaw o opóźnienia.
Z myślą o wszystkich potrzebach
Kabel HD101 obsługuje wyświetlacz o proporcjach 21:9, co zapewnia szerokie pole widzenia i jeszcze bardziej immersyjne wrażenia wizualne. Ponadto dostępne tryby pracy, takie jak Tryb Mirror (w którym na urządzeniach wyświetlany jest ten sam obraz), Tryb Extended (umożliwia wyświetlanie dwóch różnych obrazów) i Game Interation (ułatwia podłączenia do konsoli do gier), pozwalają dostosować korzystanie z kabla do Twoich indywidualnych potrzeb.
Wszechstronność i uniwersalność
Kabel HD101 od UGREEN jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, w tym komputerami, laptopami, konsolami do gier (np. PS4), telewizorami, projektorami i wieloma innymi. To narzędzie, które pozwoli Ci łączyć i korzystać z różnych urządzeń bez obaw o brak zgodności.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | HD101 |
| Długość | 10 m |
| Rozdzielczość | 4K 60Hz |
| Interfejs | HDMI 1.4 |
| Funkcje | synchronizacja obrazu i dźwięku |
| Wyświetlacz | 21:9 |
| Tryby pracy | Mirror, Extended, Game Interation |
| Kompatybilność | Komputery, laptopy, konsole do gier (np. PS4), telewizory, projektory itp. |
Dane techniczne
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Net weight | 910 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Długość | 10m |
| Ilość w kartonie | 10 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Box width | 20,00 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box height | 7,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Box length | 20,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Gross weight | 860 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |