Kabel UGREEN 15311 USB-C-USB-C 1m (szary)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C/USB-C UGREEN 15311, 1m (szary)
Solidny kabel USB-C/USB-C marki UGREEN umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie z mocą 240 W, a także błyskawiczny transfer danych z prędkością 480 Mbps. Wyróżnia się szeroką kompatybilnością i wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle trwały i posłuży Ci przez wiele lat.
Szybkie i bezpieczne ładowanie
Kabel obsługuje ładowanie 5A, dzięki czemu naładowanie Macbook’a Pro 16” zajmuje jedynie 60 minut. Co więcej, wspiera protokół szybkiego ładowania QC4+, co sprawia, że odnowienie energii Samsunga Note 10+ trwa tylko 60 minut, a Xiaomi 11 – zaledwie 85 minut. Inteligentny chip odpowiada za stabilny prąd, zapewniając bezpieczeństwo podłączonym urządzeniom.
Szeroka kompatybilność
Kabel UGREEN wyróżnia się szeroką kompatybilnością i umożliwia odnowienie energii wielu popularnych urządzeń. Z jego pomocą naładujesz m.in. smartfona Samsung Galaxy S21+ czy Note 10, iPada Pro, laptopa Microsoft Surface Go, a także laptopy Dell czy Lenovo.
Błyskawiczny transfer danych
Kabel sprawdza się nie tylko podczas ładowania urządzeń, ale pozwala także na szybki transfer danych. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz szybko podzielić się zdjęciami z wakacji lub przesłać potrzebne dokumenty. Prędkość transmisji wynosi 480 Mbps, co oznacza, że transfer 1 Gb trwa jedynie 40 sekund.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | 15311 |
| Typ | USB-C/USB-C |
| Moc | 240 W (maks.) |
| Prąd | 5A (maks.) |
| Prędkość transmisji | 480 Mbps |
| Długość | 1 m |
| Materiał | Aluminium + plecionka |
| Kolor | szary |
Dane techniczne
| Box height | 2,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 1m |
| Box length | 17,00 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Gross weight | 90 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| HS Code | 8544429090 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 40 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ilość w kartonie | 250 szt. |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | szary |