Kabel UGREEN AV102 jack 3.5mm-2xRCA 1.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel UGREEN AV102 - imponująca jakość dźwięku i wytrzymałość
Kabel UGREEN 3,5 mm do 2RCA jest kompatybilny z całym szeregiem urządzeń. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a dzięki pokrytym złotem złączom zachwyca wytrzymałością i odpornością na zużycie. Przekonaj się, jak wiele może Ci zaoferować!

Szeroka kompatybilność
Z pomocą tego praktycznego kabla podłączysz różnego rodzaju urządzenia wyposażone w porty 3,5 mm do głośników, wzmacniaczy czy telewizorów. Produkt jest kompatybilny z wieloma laptopami, smartfonami i tabletami. Niezależnie od tego, z jakiego sprzętu korzystasz, możesz cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem, kiedy tylko chcesz.

Zachwyć się perfekcyjnym dźwiękiem
Kabel zapewnia krystalicznie czyste, naturalne brzmienie. Zaprojektowano go w taki sposób, aby zachwycał idealną jakością audio. Dzięki niemu odkryjesz swoje ulubione utwory na nowo - połącz telefon czy laptop z głośnikiem i odkryj zupełnie nowy świat cudownych dźwięków!

Wysokiej klasy złącza
Złącza kabla zostały pokryte złotem 24 K. To sprawia, że nie grozi im korozja i mogą Ci służyć przez długi czas. Tak duża wytrzymałość produktu i jego odporność na uszkodzenie lub zużycie pozwoli Ci korzystać z jego niezwykłych możliwości przez bardzo wiele dni.

Odporny na rozciąganie
Ten wykonany z przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC kabel został też wyposażony w ochronę przed rozciąganiem, która dodatkowo przyczynia się do przedłużenia jego żywotności. Jest więc wyjątkowo odporny na wyginanie czy naciąganie. Możesz zatem bez obaw stosować go na co dzień - przetrwa niemal każdą próbę.

Przemyślany design
UGREEN udowadnia, że nawet kable mogą zachwycać ponadczasowym stylem. Produkt został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo gustownie. To idealne połączenie wytrzymałości, elegancji i doskonałej jakości.

| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | 3.5mm Male to 2 RCA Male Audio Cable |
| Model | AV102 |
| Złącze | Pozłacane 24K |
| Przewód | Miedziany cynowany |
| Materiał | Tworzywo PVC |
| Długość | 1,5 m |
Dane techniczne
| Długość (m) | 1.5 |
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Rodzaj złącza | AUX, RCA, miniJack (3.5 mm) |
| Gross weight | 70 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Pozłacane wtyki | Tak |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_audio_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Net weight | 60 |
| Numer producenta | Longhua |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ilość w kartonie | 150 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box width | 13,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |