Kabel UGREEN AV127 jack 3,5mm-jack 6,35mm TRS 3m (szary)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel audio UGREEN AV127 - niezrównana muzyczna uczta
Kabel audio 3,5 mm do 6,35 mm UGREEN AV127 został wyposażony w pozłacane złącza, dodatkowe cynkowe osłony oraz plecioną powłokę. Dzięki temu nie tylko oferuje doskonałą jakość dźwięku, ale też wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Produkt jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, możesz więc wykorzystać go do różnych zastosowań.
Odkryj zalety posrebrzanego przewodnika
Ten profesjonalny kabel audio zapewni Ci prawdziwą muzyczną ucztę. Posrebrzany przewodnik gwarantuje stabilną i szybką transmisję sygnału audio. Sprawia też, że możesz cieszyć się idealnej jakości dźwiękiem. Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze!
Doskonałej jakości złącza
Pozłacane złącza również odpowiadają za dostarczanie Ci idealnego dźwięku. Za ich sprawą możesz na nowo zachwycić się piosenkami, które kochasz. Błyskawiczny przesył sygnału i krystalicznie czyste brzmienie są w zasięgu ręki!
Kompatybilność, która pozwala na wiele
Produkt jest kompatybilny z szeregiem urządzeń. Złącze 3,5 mm pasuje między innymi do tabletów, telefonów czy laptopów, a 6,5 mm do gitar elektrycznych, mikserów audio, głośników i mikrofonów. Podłącz swój sprzęt grający lub instrument do wzmacniacza, aby cieszyć się głośnym, doskonałej jakości dźwiękiem.
Niezawodny i wytrzymały
Kabel jest wytrzymały, a zarazem elastyczny. Możesz więc bez obaw korzystać z niego dokładnie tak, jak chcesz. Dzięki plecionej powłoce jest odporny na zginanie, uszkodzenia czy zużycie. Nie tak łatwo też go przetrzeć lub zadrapać. Wszystko to sprawia, że będzie Ci doskonale służył przez długi czas.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | 3.5mm to 6.35mm TRS Stereo Audio Cable |
| Model | AV127 |
| Złącze | Pozłacane |
| Przewód | Posrebrzany |
| Materiał | Pleciony nylon |
| Typ | 3,5 mm do 6,35 mm |
| Długość | 3 m |
Dane techniczne
| Gross weight | 114 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303816293 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | szary |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Długość (m) | 3 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_audio_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rodzaj złącza | AUX, miniJack (3.5 mm), Jack (6.35mm) |
| Net weight | 104 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Pozłacane wtyki | Tak |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 16,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 22,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolejna dostawa | 10.03.2026 |