Kabel UGREEN DP102 DisplayPort-DisplayPort 5m 4K (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podwójny kabel DP UGREEN
Wysokiej jakości przewód z dwoma wtyczkami DP (męskie). Wspiera jakość 4K, synchronizację video i audio oraz zapewnia stabilną transmisję danych. Ciesz się jakością 4K (3840x2160 30Hz) i efektami 3D. Korzystaj z jednego z dwóch trybów, aby efektywnie pracować i odpoczywać: mirror mode (pozwala na wyświetlenie obrazu z głównego monitora na dodatkowym ekranie) lub extended mode (poszerza obszar roboczy o dodatkową przestrzeń).
Szeroka kompatybilność
Podłącz urządzenia z portami DP takie jak laptopy i karty graficzne z zewnętrznymi ekranami czy telewizorami. Wtyczka jest pewnie osadzona w porcie dzięki zastosowaniu dodatkowego przycisku.
Wytrzymały dzięki zastosowanym materiałom
Pozłacane wtyczki są odporne na korozję i uszkodzenia. Tworzywo ABS jest nie tylko estetyczne, ale też wytrzymałe. Wielowarstwowa budowa gwarantuje stabilny transfer danych.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | DP102 |
| Kod produktu | 10213 |
| Interfejs | 2x DP |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K@30Hz |
| Materiały | ABS + pozłacana wtyczka |
| Długość przewodu | 5 m |
Dane techniczne
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 399 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 24 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 27.05.2026 |
| Box width | 18,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość (m) | 5 |
| Box height | 4,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 5m |
| Box length | 18,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Wejścia | DisplayPort |
| Gross weight | 380 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |