Kabel UGREEN HD101 HDMI 2.0 2m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI 2.0 UGREEN
Wspiera jakość 4K 60Hz, synchronizację audio i video i efekty 3D. Technologia TMDS pozwala na szybki i efektywny przesył danych.
Czysty obraz w jakości 4K HD
Szeroka kompatybilność pozwala na użycie przewodu z takimi urządzeniami jak laptopy, konsole, telewizory, monitory czy projektory. Dopasuj tryb pracy do aktualnych potrzeb: tryb mirror pozwoli wyświetlić na ekranie zewnętrznym zawartość ekranu komputera, a tryb extended pozwoli na poszerzenie przestrzeni roboczej o dodatkowy ekran.
Wytrzymały i estetyczny
Pozłacane styki są odporne na korozję, utlenianie i zużycie, a przy tym zapewniają stabilną transmisję. Wielowarstwowa budowa i przemyślana konstrukcja gwarantują efektywne użytkowanie kabla. Do budowy kabla wykorzystano materiały najwyższej jakości.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | HD101 |
| Kod produktu | 10129 |
| Interfejs | 2x HDMI 2.0 |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K@60Hz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Pozłacane złącza, PVC |
Dane techniczne
| Wejścia | HDMI |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 130 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 90 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 17,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość (m) | 2 |
| Box length | 18,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 2m |
| Gross weight | 200 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303811298 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |