Kabel UGREEN HD107 HDMI przedłużający 1m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI UGREEN
Podłącz urządzenia z portami HDMI dzięki przewodowi, który doskonale sprawdzi się jako przedłużenie standardowego przewodu. Częste przepinanie portów HDMI może spowodować ich uszkodzenie - kabel przedłużający może pomóc w ich ochronie.
Jakość obrazu
Przewód wspiera jakość 1080p 4K UHD i jednocześnie rozwiązuje problem za krótkich kabli. Podpiętego ekranu możesz użyć jako dodatkowej przestrzeni roboczej lub wyświetlić to, co widzisz na ekranie swojego komputera.
Szeroka kompatybilność i wysoka jakość
Kabel możesz wykorzystać w urządzeniach z portami HDMI, takich jak komputery, projektory, telewizory, konsole.Przemyślana, wielowarstwowa konstrukcja gwarantuje stabilny transfer danych i efktywne użytkowanie kabla. Pozłacane styki odporne są na korozję i zużycie.
| Producent | UGREEN |
| Model | HD107 |
| Kod produktu | 10141 |
| Interfejs | HDMI (męski) - HDMI (żeński) |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K@60Hz, 3D |
| Prędkość transmisji | 10.2Gbps |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Pozłacane złącza |
Dane techniczne
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 1m |
| Box length | 24,00 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Wejścia | HDMI, Inne |
| Gross weight | 85 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| HS Code | 8544429090 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Net weight | 75 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box width | 18,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość (m) | 1 |
| Box height | 1,50 |