Kabel UGREEN HD127 micro HDMI-HDMI 3m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel micro HDMI - HDMI
Kabel micro HDMI - HDMI pozwala na podłączenie swojego komputera, laptopa, czy konsoli do projektora, monitora lub telewizora, aby wyświetlić obraz w jakości 4K. Oglądaj filmy lub zwiększ efektywność swojej pracy, powielając lub powiększając ekran.
Wysoka jakość wykonania
Wykonany z ocynkowanej miedzi pokrytej tworzywem przyjaznym środowisku kabel, posiada pozłacane konektory, gwarantujące brak zakłóceń i wysoką odporność na korozję i zużycie. Wbudowany układ scalony IC chroni obraz przed zakłóceniami i tzw. ghostingiem.
| Model | HD127 |
|---|---|
| Złącza | micro HDMI do HDMI |
| Wersja | 2.0V |
| Długość | 3 m |
| Obsługa 3D | Tak |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K |
Dane techniczne
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 18,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 1,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box length | 23,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość (m) | 3 |
| Gross weight | 100 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303831043 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 3m |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Wejścia | HDMI |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 90 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 90 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |