Kabel UGREEN HD140 HDMI 2.1 3m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI UGREEN HD140 - zobacz jeszcze więcej
Kabel HDMI UGREEN HD140 zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet 8K. Prędkość transmisji 48 GB/s i szeroka kompatybilność sprawiają, że korzystanie z niego jest wyjątkowo przyjemne. Technologia HDR dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń wzrokowych, a wysokiej klasy materiały zastosowane do wykonania produktu znacznie przedłużają jego żywotność.
Oglądaj swoje ulubione filmy nawet w 8K
Rozdzielczość do 8K gwarantuje rewelacyjną jakość obrazu. Twoje ulubione filmy i seriale niemal ożyją na Twoich oczach. Bez problemu dostrzeżesz każdy, najmniejszy nawet detal. Wyświetlane na dużym ekranie obrazy jeszcze nigdy nie były tak zachwycająco realistyczne!
Zapomnij o opóźnieniach w transmisji
Wykorzystanie HDMI2.1 pozwoliło uzyskać naprawdę imponującą prędkość transmisji. Może ona wynosić nawet 48 GB/s! Opóźnienia, spadki sygnału i podobne problemy już nie będą Cię denerwować - UGREEN HD140 sprawi, że pozostaną tylko przykrym wspomnieniem.
Ciesz się bogactwem obrazu HDR
Zachwyć się doskonałej jakości obrazem HDR. Zobacz wspaniałe widoki w całej okazałości. Żywe barwy i bogactwo szczegółów są bliżej, niż myślisz - wypróbuj ten praktyczny kabel HDMI i przekonaj się, jak dobrze mogą wyglądać filmy, seriale czy zdjęcia.
Niesamowicie kompatybilny
Produkt jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami. Z jego pomocą podłączysz między innymi konsolę do gier lub laptopa do telewizora czy projektora. Niezależnie od tego, z jakiego sprzętu korzystasz, możesz cieszyć się doskonałej jakości obrazem wyświetlanym na dużym ekranie.
Zaskakująco długa żywotność
Pokryte niklem złącza są odporne na korozję i wyróżniają się długą żywotnością. Podłączone do urządzenia, pewnie pozostają na właściwym miejscu, nie luzują się ani nie wypadają. Pleciona powłoka sprawia, że kabel jest bardzo wytrzymały - nie zaszkodzi mu wyginanie czy rozciąganie. Możesz więc cieszyć się jego funkcjonalnością przez długi czas.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | HDMI2.1 A M/M Cable with Braided |
| Model | HD140 |
| Złącza | Niklowane |
| Przewód | Miedziany cynowany |
| Rozdzielczość | 8K@60Hz, 4K@120Hz |
| Długość | 3 m |
Dane techniczne
| Box width | 17,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość (m) | 3 |
| Box height | 4,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 3m |
| Box length | 18,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Wejścia | HDMI |
| Gross weight | 250 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 244 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 26 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 13.05.2026 |