Kabel UGREEN HD163 mini HDMI-HDMI 2m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel mini HDMI - HDMI 8K UGREEN HD163 2m
Przygotuj się na niezapomniane wrażenia wizualne, które przewyższą Twoje oczekiwania. Kabel Mini HDMI do HDMI UGREEN o długości 2 m zapewnia prędkość przesyłania danych na poziomie 48 Gbps i wysoką jakość obrazu 8K@60Hz. Jest szeroko kompatybilny, dzięki czemu wykorzystasz go z szeregiem urządzeń. Zanurz się w kinowym doświadczeniu w domowym zaciszu!
Twoje prywatne kino domowe
Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI 2.1 kabel UGREEN jest w pełni zgodny z najnowszymi standardami, umożliwia przesyłanie danych z prędkością 48 Gbps i zapewnia rozdzielczość 8K@60Hz. Co więcej, dynamiczne HDR pozwala na oddanie najbardziej subtelnego zróżnicowania kolorów – od najjaśniejszych świateł po najciemniejsze cienie, nadając treściom wizualnym trójwymiarową głębię i autentyczność.
Niezawodny i szeroko kompatybilny
Kabel Mini HDMI do HDMI nie tylko otwiera przed Tobą bramy do wysokiej jakości obrazu, ale również świetnie spełni się w roli Twojego asystenta w pracy. Dedykowany urządzeniom z wejściem Mini HDMI, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niezawodnego połączenia między tabletami, komputerami stacjonarnymi, laptopami, aparatami czy nawet Raspberry Pi Zero 2 W. Możesz swobodnie podłączyć go do HDTV, monitorów i projektorów.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | HD163 |
| Kod producenta | 15515 |
| Typ | Mini HDMI/HDMI |
| Prędkość przesyłania danych | 48 Gbps |
| Rozdzielczość | 8K@60Hz |
| Kompatybilność | HDTV, monitor, projektor, tablet, komputer stacjonarny, laptop, aparat fotograficzny, Raspberry Pi Zero 2 W |
| Długość | 2 m |
| Inne | zgodność z HDMI 2.1 |
Dane techniczne
| Ilość w kartonie | 120 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 18,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 1,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość (m) | 2 |
| Box length | 24,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 2m |
| Gross weight | 90 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Wejścia | Inne |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 70 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |