Kabel UGREEN L512 USB-C-USB-C 1m 5A (gwiezdna szarość)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C do USB-C Ugreen L512, Power Delivery, 5A, 1m, 480Mbps (gwiezdna szarość)
Kabel Ugreen L512 pozwala na ładowanie i synchronizację danych w urządzeniach wyposażonych w port USB-C. Obsługuje technologię PD z mocą do 100 W, co pozwala błyskawicznie odnawiać energię laptopów, tabletów, smartfonów oraz innych kompatybilnych sprzętów. Dzięki wbudowanemu inteligentnemu chipowi E-marker zapewnia bezpieczne użytkowanie, a prędkość transmisji danych do 480 Mbps umożliwia szybkie przesyłanie plików.
Wydajne ładowanie
Kabel obsługuje moc do 100 W (20 V / 5 A), co umożliwia szybkie ładowanie nawet najbardziej wymagających urządzeń, takich jak MacBook Pro, laptopy z Windows czy tablety graficzne.
Szybki transfer danych
Standard USB 2.0 zapewnia prędkość przesyłania danych do 480 Mbps, co pozwala w kilka sekund skopiować zdjęcia, dokumenty czy muzykę między urządzeniami.
Trwała konstrukcja
Oplot z nylonowej plecionki, aluminiowa obudowa wtyków oraz wzmocnione łączenia gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne. Kabel wytrzymuje ponad 30 000 zgięć i 10 000 cykli podłączania.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | L512 |
| Kod producenta | 45063 |
| Złącza | USB-C (męski) – USB-C (męski) |
| Standard transmisji danych | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji danych | do 480 Mbps |
| Maksymalna moc ładowania | 100 W |
| Natężenie prądu | 5 A |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Gwiezdna szarość |
Dane techniczne
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 1 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | szary |
| Gross weight | 87 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876240630 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (cm) | 100 |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Ostatnia dostawa | 20.02.2026 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 86 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 88 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |