Kabel UGREEN MM142 USB-C-HDMI 1.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C do HDMI UGREEN 4K UHD 1.5m MM142 (czarny)
Kabel UGREEN USB-C do HDMI przesyła obraz i dźwięk wysokiej jakości z urządzenia z portem USB-C do telewizora, monitora lub projektora z interfejsem HDMI. Dzięki temu można łatwo przenieść zawartość ekranu telefonu lub laptopa na duży ekran i cieszyć się wysokiej jakości obrazem. Akcesorium wspiera przesył obrazu o maksymalnej rozdzielczości 4K x 2K (3840x2160) i częstotliwości odświeżania 60 Hz. Kabel jest kompatybilny z portem USB-C oraz Thunderbolt 3 i wspiera między innymi takie urządzenia jak: Apple Macbook Pro, Dell XPS, Huawei Matebook i wiele innych.
Dopracowana konstrukcja
Wysokiej jakości miedziany rdzeń i trójwarstwowe ekranowanie zapewnia stabilny przesył wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu oglądane materiały zawsze będą płynne. Aluminiowa obudowa, nylonowy oplot i pozłacane złącza zapewniają długą żywotność przy intensywnym użytkowaniu oraz możliwość wielokrotnego podłączania do różnych urządzeń.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | MM142 |
| Wtyczka | USB-C 3.1 do HDMI 2.0 |
| Materiał | PP/TPE, nylon, aluminium |
| Długość | 150 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K @60 Hz |
| Obsługiwane urządzenia | Smartfony: Samsung Galaxy S10/S10+/S9/S9+/Note 9/S8/S8+/Note 8, Huawei Mate 20/20 Pro/10/10 Pro/P20/P20 Pro, Essential Phone PH-1 Laptopy: Apple MacBook Pro 2018/2017/2016, MacBook Air 2018, MacBook 2017/2016/2015; Dell XPS 13-9360/9350, XPS 15-9560, XPS 12-9250, XPS 13 2in1, Inspiron 5000/7000, Inspiron Gaming 7000, AlienWare 13/15; Lenovo Miix 510, ThinkPad 13 (2017), Yoga 900; Huawei MateBook; Google ChromeBook Pixel (2015); HP Envy X360 15, Envy 13 (2017), EliteBook Folio G1 |
| Kompatybilny z portami | USB-C, Thunderbolt 3 |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| Net weight | 4 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 60 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 12.03.2026 |
| Box width | 11,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość (m) | 1.5 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 1.5m |
| Box length | 17,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Wejścia | USB-C |
| Gross weight | 7 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |