Kabel UGREEN NW153 Cat.8 1.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel sieciowy RJ45 Cat 8 UGREEN NW153
Bez przeszkód oglądaj filmy w Internecie lub graj w dynamiczne gry. Kabel sieciowy UGREEN NW153 umożliwia transmisję z prędkością do 25 Gbps i jest kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w porty RJ45. Miedziany przewód i pozłacane złącza zapewniają szybkie, bezproblemowe połączenie, a nylonowy oplot sprawia, że produkt jest niesamowicie wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
Ciesz się szybkim połączeniem
Teraz możesz jeszcze wygodniej odwiedzać strony Internetowe, pobierać i przesyłać pliki, oglądać filmy, a nawet grać w gry sieciowe. Kabel UGREEN NW153 umożliwia osiąganie prędkości transmisji do 25 Gbps. Dzięki temu zapomnisz o opóźnieniach i zacinaniu się - podobne problemy z połączeniem już nie będą Cię denerwować!
Doskonale przemyślana konstrukcja
Co sprawia, że kabel NW153 zaskakuje tak dużą wydajnością? Złącza z pozłacanymi chipami typu Trident oraz miedziany przewód 30AWG zapewniają szybką i stabilną transmisję sygnału. Aluminiowe ekranowanie eliminuje zakłócenia i pozwala cieszyć się niezawodnym połączeniem niemal w każdej sytuacji.
Szeroka kompatybilność
Nie musisz się obawiać problemów z kompatybilnością sprzętu. Kabel NW153 współpracuje z większością urządzeń, które mają porty RJ45. Z powodzeniem podłączysz go na przykład do laptopa, komputera stacjonarnego, modemu, routera, konsoli PlayStation lub XBOX, drukarki sieciowej albo switch boxa.
Będzie Ci służył przez długi czas
Produkt jest też niezwykle wytrzymały. 7-milimetrowy łącznik chroni miejsce styku przewodu ze złączem, a wielopasmowy, nylonowy oplot zabezpiecza kabel przed wyginaniem, ciągnięciem, złamaniem, rozerwaniem i innego rodzaju uszkodzeniami. Co więcej, oba złącza zostały wyposażone w osłony, które zapobiegają ich zniszczeniu, oksydacji i zbieraniu się na nich kurzu.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | NW153 |
| Rodzaj | Cat 8 |
| Przewód | Miedź beztlenowa 30AWG, pozłacana końcówka |
| Średnica | 5,5 mm |
| Złącza | RJ45 |
| Metoda połączenia | T568B |
| Prędkość transmisji | Do 25 Gbps |
| Pasmo przenoszenia | 2000 MHz |
| Długość | 1,5 m |
| Materiał | nylon |
Dane techniczne
| Box width | 16,50 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box height | 1,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box length | 22,50 |
| Kategoria | 8 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Gross weight | 62 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolejna dostawa | 10.03.2026 |
| HS Code | 8544421000 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303884308 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (m) | 1.5 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Przepustowość (GB/s) | 25 |
| Net weight | 52 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Ilość w kartonie | 180 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |