Kabel UGREEN US130 USB-A-micro USB 3.0 0.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel UGREEN micro USB 3.0
Kabel UGREEN w standardzie microUSB 3.0. Pozwala na szybką transmisję danych do 5Gb/s pomiędzy urządzeniem (np. dyskiem zewnętrznym) a komputerem oraz wydajne zasilanie urządzenia.
Wysoka jakość wykonania
Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, kabel odporny jest na drobne uszkodzenia mechaniczne i złamania.
| Model | US130 |
|---|---|
| Wtyczka | USB 3.0 do microUSB 3.0 |
| Materiał | PVC |
| Długość | 50 cm |
| Prędkość synchronizacji | do 5 Gb/s |
| Prąd ładowania | 2,1 A |
| Średnica | 28/24 AWG |
Dane techniczne
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 12,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box length | 17,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | srebrny |
| Gross weight | 35 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303801275 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Rodzaj złączy | Micro-B USB - USB-A |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Długość | 0.5m |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Net weight | 25 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 250 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |