Kabel UGREEN US184 USB-A 3.0-USB-C 3.0 2m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB do USB-C UGREEN US184
Ciesz się szybkim ładowaniem swoich urządzeń i szybką transmisją danych na poziomie nawet 5 Gbps. Kabel USB do USB-C UGREEN US184 ładuje z natężeniem do 3 A i wyróżnia się szeroką kompatybilnością. Zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania i jest niezwykle wytrzymały.
Szybkie ładowanie
Teraz wystarczy kilka chwil, aby naładować swoje urządzenia. Kabel obsługuje protokoły szybkiego ładowania takie jak QC3.0, QC2.0 i Huawei FCP. Ładuje z natężeniem 3 A. Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twój smartfon będzie ponownie gotowy do pracy!
Przesyłaj pliki w kilka chwil
Kabel US183 umożliwia nie tylko szybkie ładowanie, ale też błyskawiczną transmisję danych. Pozwala przesyłać pliki z prędkością sięgającą 5 Gbps. To oznacza, że aby skopiować 1 GB zdjęć czy dokumentów, wystarczy około 5 sekund!
Szeroka kompatybilność
Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w porty USB-C. Idealnie pasuje między innymi do smartfonów Samsung, Huawei, Xiaomi, LG czy Sony. Doskonale współpracuje również z obudowami na dyski HDD.
Bezpieczeństwo użytkowania
Nie obawiaj się o bezpieczeństwo urządzeń ładowanych za pomocą kabla. US184 został wyposażony w wysokiej klasy chip z rezystorem 56 KΩ, który chroni podłączony sprzęt przed przegrzaniem i uszkodzeniem.
Solidna konstrukcja
Kabel UGREEN US184 może świetnie Ci służyć przez długie lata. Powłoka z wzmocnionego tworzywa PVC chroni go przed uszkodzeniem i zużyciem. Przewód z cynowanej miedzi zapewnia stabilną transmisję, a dodatkowe ekranowanie zapobiega zakłóceniom. Kabel jest przy tym odporny na wyginanie i niezwykle wytrzymały.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | US184 |
| Rodzaj | USB do USB-C |
| Materiał | PVC |
| Natężenie | 3 A maks. |
| Długość | 2 m |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Długość | 2m |
| Box width | 10,00 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 16.03.2026 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Gross weight | 77 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (cm) | 200 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Rodzaj złączy | USB-A - USB-C |
| Net weight | 67 |
| Numer producenta | Longhua |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość (m) | 2 |
| Ilość w kartonie | 150 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |