Kabel UGREEN US184 USB-A-USB-C 0.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel UGREEN USB typu C 3.0
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada zarówno funkcję ładowania, jak i transferu danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku, posiadających wejście USB Typu-C.
Szybki przesył danych i ładowanie
Pozwala na niezwykle szybki przesył plików (do 5Gb/s) z komputera na smartfon i odwrotnie oraz równie szybkie ładowanie Twojego sprzętu prądem do 3 A.
| Model | US184 |
|---|---|
| Wtyczka | USB 3.0 do USB-C 3.0 |
| Materiał | PVC |
| Długość | 50 cm |
| Prędkość synchronizacji | do 5 Gb/s |
| Prąd ładowania | 3 A |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-A - USB-C |
| Net weight | 18 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 0,5 |
| Ilość w kartonie | 450 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość | 0.5m |
| Box width | 9,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 15 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Gross weight | 28 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Długość (cm) | 50 |