Kabel UGREEN US255 USB-C-USB-C 1m kątowy 60W (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel UGREEN USB-C z kątową końcówką
Kabel UGREEN USB-C z zakrzywioną końcówką pozwala na szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych, niezwykle szybką transmisję danych i wygodne użytkowanie dzięki kątowej końcówce.
Szybkie ładowanie
Przewód UGREEN wspiera technologię szybkiego ładowania, co umożliwia z jego pomocą pełne naładowanie MacBook’a w zaledwie 1,5 godziny. W szybki i bezpieczny sposób naładuje Twój sprzęt, bez obaw o przepięcia elektryczne i przetężenia prądu.
Szybki przesył danych
Przewód pozwala również na niezwykle szybki przesył danych. Transfer 1 GB zajmuje mu zaledwie 30 sekund, ponieważ prędkość przesyłania wynosi 40 MB/s. Przesyłaj swoje dokumenty, muzykę i wszystkie inne pliki w zawrotnie szybkim tempie.
Wysoka jakość wykonania
Kabel UGREEN został wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpornych na częste użytkowanie, zniszczenie i złamania w najbardziej newralgicznych miejscach. Nylonowy oplot zapewnia trwałość i elastyczność.
| Model | US255 |
|---|---|
| Wtyczka kątowa | USB-C do USB-C |
| Prąd | do 3 A / do 60 W |
| Materiał | Aluminium, TPE, Nylon |
| Kolor | Czarno-szary |
| Prędkość przesyłu danych | Do 480 Mb/s |
| Długość | 1 m |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| Net weight | 17 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 1 |
| Ilość w kartonie | 400 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość | 1m |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Gross weight | 27 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | srebrny |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |