Kabel UGREEN US264 USB-C-USB-C 2m (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C do USB-C UGREEN US264
Za pomocą kabla USB-C do USB-C UGREEN US264 w krótkim czasie naładujesz swoje urządzenia z mocą nawet 60 W. Produkt obsługuje protokoły szybkiego ładowania takie jak QC4.0 i QC3.0. Umożliwia też transfer danych z prędkością nawet 480 Mbps. Jest przy tym niezwykle wytrzymały.
Szybkie ładowanie
Kabel pozwala ładować urządzenia z mocą 60 W i natężeniem 3 A. Za jego pomocą możesz na przykład naładować MacBooka Air 13 w około 1,5 godziny, a iPada Pro 11 w 2,5 godziny. US264 obsługuje szybkie ładowanie QC4.0, QC3.0 i jest kompatybilny z Huawei FCP.
Szeroka kompatybilność
Pożegnaj problemy z kompatybilnością. Za pomocą kabla możesz bez przeszkód ładować większość popularnych urządzeń wyposażonych w porty USB-C. US264 obsłuży między innymi MacBooki, konsole Nintendo Switch, smartfony Samsung i laptopy Lenovo, Asus czy Huawei.
Błyskawicznie przesyłaj pliki
Za pomocą kabla nie tylko szybko naładujesz wybrane urządzenie, ale też w krótkim czasie prześlesz pliki. US264 umożliwia transfer danych z prędkością nawet 480 Mbps. To oznacza, że wystarczy około 30 sekund, aby na przykład skopiować 1 GB zdjęć lub dokumentów.
Bezpieczeństwo użytkowania
Nie obawiaj się o bezpieczeństwo ładowanych urządzeń. Kabel został wyposażony w inteligentny chip, który zapewnia stabilne natężenie i chroni podłączony sprzęt przed uszkodzeniem. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko szybkim, ale też bezpiecznym ładowaniem.
Udoskonalona konstrukcja
Produkt został dopracowany w każdym szczególe. Przewód z cynowanej miedzi zapewnia szybką i niezawodną transmisję, a powłoka z tworzywa TPE chroni go przed uszkodzeniem. Co więcej, najbardziej wrażliwa część kabla została dodatkowo zabezpieczona. US264 jest też odporny na wyginanie czy ciągnięcie.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | US264 |
| Rodzaj | USB-C do USB-C |
| Materiał | TPE |
| Moc | PD 60 W |
| Natężenie | 3 A (maks.) |
| Przewód | Cynowana miedź |
| Długość | 2 m |
| Kolor | Biały |
Dane techniczne
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 16,50 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303865208 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 20.03.2026 |
| Gross weight | 51 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | beżowe |
| HS Code | 8544429090 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery/ Quick Charge 3.0/ Quick Charge 4.0 |
| Net weight | 41 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 2 |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość | 2m |
| Box width | 10,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Ostatnia dostawa | 20.02.2026 |
| Box height | 2,00 |