Kabel UGREEN US284 USB-A-USB-C 3m kątowy (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość
Kabel kątowy UGREEN to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Przewód został wykonany z nylonu i wysokiej jakości aluminium. Takie połączenie daje możliwość uniknięcia typowego zużycia jak i plątania się kabla.
Właściwości
Kabel jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku posiadających gniazdo USB-C. Obsługuje on również porty szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, a także wspiera transfer danych do 480 Mb/s. Ogromnym atutem jest z pewnością horyzontalne ułożenie wtyczki dzięki czemu jest ona mniej narażona na wyrwanie poprzez zahaczenie.
| Model | US284 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C |
| Materiał | Aluminium / Nylon |
| Długość | 3m |
| Przesył danych | 480 Mb/s |
| Napięcie | 5 V |
| Natężenie | 3 A |
Dane techniczne
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Długość (cm) | 300 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-A - USB-C |
| Net weight | 63 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 3 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 1 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Gross weight | 73 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |