Kabel UGREEN US286 USB-C-USB-C 1.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C do USB-C UGREEN 1,5m (czarny)
Kabel UGREEN USB-C 2.0 to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Przewód długości 150 cm został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a jego końcówki zostały pokryte warstwą niklu dla lepszego oddawania ciepła.
Właściwości
Wykonany z niklowanej miedzi kabel posiada zarówno funkcje ładowania i transferu danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku (z wejściem USB-C). Kompatybilny z QC 3.0.
| Model | US286 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C x 2 |
| Materiał | PC / Nikiel |
| Długość | 150 cm |
| Przesył danycb | 480 Mb/s |
| Napięcie | 5V |
| Natężenie | 2 A |
Dane techniczne
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Gross weight | 51 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | srebrny |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (cm) | 150 |
| Net weight | 41 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| Ilość w kartonie | 250 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość | 1.5m |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 10 |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |