Kabel UGREEN US286 USB-C-USB-C 1m 60W (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość
Kabel UGREEN USB-C do USB-C 2.0 to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Przewód został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a jego końcówki zostały pokryte warstwą niklu.
Właściwości
Wykonany z ocynkowanej miedzi pokrytej wysokiej jakości tworzywem kabel posiada zarówno funkcje ładowania jak i transferu danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku (z wejściem USB-C). Wtyczni USB-C z obu stron pozwalają na połączenie dwóch urządzeń z tym wejściem bez konieczności łącznia standardowym gniazdem USB-A.
| Model | US286 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C x 2 |
| Materiał | PC / Nikiel |
| Długość | 100 cm |
| Przesył danych | 480 Mb/s |
| Prąd ładowania | 3 A / 60 W |
Dane techniczne
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny |
| Gross weight | 37 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Długość (cm) | 100 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| Net weight | 27 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 1 |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość | 1m |