Kabel UGREEN US287 USB-A-USB-C 3m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB do USB-C UGREEN US287
Ciesz się szybkim ładowaniem swoich urządzeń i przesyłaj pliki z prędkością nawet 480 Mbps. Kabel USB do USB-C UGREEN US287 ładuje z natężeniem do 3 A i obsługuje protokoły takie jak QC3.0. Zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania. Jest przy tym kompatybilny z wieloma urządzeniami i niezwykle wytrzymały.
Szybkie ładowanie
Wystarczy kilka chwil, aby naładować wybrane urządzenie wyposażone w port USB-C. Kabel obsługuje szybkie ładowanie QC3.0 i QC2.0, może też ładować z natężeniem sięgającym 3 A. To oznacza, że Twój smartfon lub laptop będzie błyskawicznie ponownie gotowy do działania!
Przesyłaj pliki w krótkim czasie
Kabel pozwala jednocześnie ładować urządzenia i przesyłać pliki z prędkością nawet 480 Mbps. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas! Naładuj swój telefon i skopiuj wszystkie potrzebne dokumenty, zdjęcia czy filmy w kilka chwil.
Bezpieczeństwo
Już nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo ładowanych sprzętów. Kabel został wyposażony w zaawansowany rezystor 56 KΩ, który zapewnia stabilne natężenie i chroni podłączone urządzenie przed uszkodzeniem.
Szeroka kompatybilność
Kabel jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w porty USB-C. Za jego pomocą możesz na przykład ładować smartfony Samsung, Xiaomi, Huawei czy LG. Pasuje też do kamery GoPro Hero 6 i konsoli Nintendo Switch. Z powodzeniem podłączysz go również do laptopów Xiaomi i Huawei, a także do MacBooków.
Ulepszona konstrukcja
Kabel jest niezwykle wytrzymały i odporny na wyginanie, ciągnięcie, plątanie się, zużycie i uszkodzenia. Powstał z doskonałej jakości, trwałych materiałów, a jego najbardziej wrażliwe elementy zostały dodatkowo zabezpieczone. Przewód z cynowanej miedzi zapewnia stabilną transmisję i bezpieczeństwo ładowania. Jest też odporny na korozję.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | US287 |
| Rodzaj | USB do USB-C |
| Długość | 3 m |
| Materiał | PVC |
| Natężenie | Do 3 A |
| Napięcie | Do 5 V |
| Prędkość transmisji | Do 480 Mbps |
| Przewód | Cynowana miedź |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| Rodzaj złączy | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (m) | 3 |
| Net weight | 88 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość | 3m |
| Ilość w kartonie | 150 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Gross weight | 130 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Długość (cm) | 300 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |