Kabel UGREEN US289 USB-A-micro USB 1.5m (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość
Kabel UGREEN micro USB to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Przewód został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a jego niklowane końcówki zapewniają długi czas użytkowania.
Właściwości
Wykonany z nieoksydowanej miedzi kabel posiada zarówno funkcje ładowania i transferu danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku (z wejściem micro USB). Kabel jest kompatybilny z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 oraz umożliwia szybki transfer danych z prędkością 480 Mb/s.
| Model | US289 |
|---|---|
| Wtyczka | micro USB |
| Materiał | PVC |
| Długość | 150 cm |
| Przesył danych | 480 Mb/s |
| Napięcie | 5 V |
| Natężenie | 2.4 A |
| Kolor | Biały |
Dane techniczne
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 12 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 1 |
| Gross weight | 50 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303861422 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 20.03.2026 |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | beżowe |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Net weight | 40 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (cm) | 150 |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Rodzaj złączy | USB-A - MicroUSB |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość (m) | 1,5 |
| Box width | 10,00 |