Kabel UGREEN US290 USB-A-micro USB 1.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jakość
Kabel UGREEN micro USB to wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka. Wysokiej jakości TPE, nylonowy oplot i aluminiowe końcówki zapewniają wysoką trwałość przewodu i długi czas użytkowania.
Właściwości
Wykonany z nieoksydowanej miedzi kabel posiada zarówno funkcje ładowania i transferu danych. Jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku (z wejściem micro USB). Kabel jest kompatybilny z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 oraz umożliwia szybki transfer danych z prędkością 480 Mb/s.
| Model | US290 |
|---|---|
| Wtyczka | micro USB |
| Materiał | Nylon+TPE, aluminium |
| Długość | 150 cm |
| Przesył danych | 480 Mb/s |
| Napięcie | 5 V |
| Natężenie | 2.4 A |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| Box width | 13,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 12 |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | czarny |
| Gross weight | 39 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Długość (cm) | 150 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Rodzaj złączy | USB-A - MicroUSB |
| Net weight | 29 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość (m) | 1,5 |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |