Kabel UGREEN US316 USB-C-USB-C 0.5m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C do USB-C Ugreen US316, 100W, 5A 0.5m (czarny)
Kabel USB-C/USB-C marki Ugreen zapewnia natężenie sięgające 5 A, umożliwia ładowanie z maksymalną mocą 100 W, obsługuje protokół QC4.0 i pozwala na transfer danych z prędkością 480 Mbps. Specjalny chip zapewnia bezpieczeństwo podłączonych urządzeń, a dzięki wytrzymałej konstrukcji produkt jest niezwykle wytrzymały.
Szybkie ładowanie Twoich urządzeń
Z UGREEN zapomnisz, czym jest czekanie, aż Twoje urządzenia zostaną naładowane i będą gotowe do użytku. Kabel odnawia energię z mocą sięgającą nawet 100 W, dzięki czemu 35 minut ładowania wystarczy, aby poziom naładowania akumulatora iPada Pro osiągnął 70%.
Błyskawiczny przesył plików
Przesyłaj pliki na wybrane urządzenie w kilka chwil. Kabel UGREEN umożliwia transfer danych z prędkością sięgającą 480 Mbps. W efekcie 30 sekund wystarczy, aby przesłać plik o wielkości 1 G.
Dopracowana konstrukcja
Kabel UGREEN wyposażony został w specjalny chip, który zapewnia bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń. Ponadto wykonany został z wyjątkową starannością, dzięki czemu jest solidny i będzie Ci służył przez długi czas.
Zawartość zestawu
- Kabel
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | 20478 |
| Moc | 100 W (maks.) |
| Natężenie | 5 A |
| Prędkość transferu danych | 480 Mbps |
| Długość | 0.5 m |
Dane techniczne
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny |
| Gross weight | 25 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Długość | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 25 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 400 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 13,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |