Kabel UGREEN US353 USB-C-USB-C 1m przedłużający (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel przedłużający przewód z końcówką USB-C
Wysokiej jakości kabel przedłużający z końcówką USB-C pomoże Ci, gdy będziesz potrzebował dłuższego przewodu, a Twój kabel nie będzie wystarczająco długi. Umożliwia niezwykle szybką transmisję danych do 10 Gbps, szybkie ładowanie do 100 W i bezpieczne połączenie.
Oglądaj na większym ekranie
Dzięki przewodowi UGREEN możesz przerzucić obraz z mniejszego monitora, np. laptopa na większy ekran. Oglądaj filmy i seriale w doskonałej jakości 4K, bez obaw o jakiekolwiek zakłócenia.
Współpraca z Nintendo Switch
Przewód pozwala na ładowanie Twojego Nintendo podczas grania. Już nie musisz się martwić o to, że Twoja rozgrywka zostanie przerwana przez niski stan baterii.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | US353 |
| Kolor | Czarny |
| Moc ładowania | 100W |
| Prąd | 5A |
| Wersja przewodu | USB-C 3.1 |
| Długość | 1m |
| Transmisja danych | 10Gbps |
| Przesył obrazu i dźwięku | 4K 60Hz |
Dane techniczne
| Gross weight | 46 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Długość (cm) | 100 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (m) | 1 |
| Net weight | 36 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość | 1m |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc ładowania (W) | 100 |
| Box width | 13,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 12.03.2026 |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | srebrny |
| Box length | 19,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |