Kabel UGREEN USB-C-USB-C 1m (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwaga: Szybkość transferu danych i szybkość ładowania zależą także od telefonu i ładowarki.


Szeroka kompatybilność

| Model | US264 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C do USB-C |
| Prąd | do 3 A / do 60 W |
| Materiał | TPE |
| Rdzeń przewodu | Ocynkowana miedź |
| Prędkość przesyłu danych | Do 480 Mb/s |
| Długość | 1 m |
Dane techniczne
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny |
| Gross weight | 70 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (m) | 1 |
| Net weight | 21 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość | 1m |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 60 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |